• babaları gibi hanzo erkek aramalarından kaynaklanabilitesi olan hoşlanmama durumu.
  • aga şu olaya bir açıklık getirelim. kadın dediğin nesne senden hoşlanmışsa belirli bir süre için ne yapsan farketmiyor.

o yüzden dışarıda maymun herifin yanında bir ay parçası kadın gördüyseniz şaşırmayın artık. o herifin bir özelliği var. ve bu özelliğin de bir son kullanma süresi var. bu son kullanma süresi bitene dek kadın, o herif masaya sıçsa " oy oy! benim sevgilim masaya mı sıçmış?" diye sevinir.

ancak her özelliğin son kullanma tarihi tabi ki farklı...

anladın mı?
  • sonuna kadar katıldığım önerme. türk kızları iş lafa gelince son derece modern, kaliteli bir müzik zevkine sahip olan ve düşünceli erkekleri severler ama iş uygulamaya gelince bunlar asla gerçek olmaz. çevremde yüzlerce örneğini görmüşümdür bunun. benle muhabbet ederken eleştirdiği tiplere gidip kör kütük aşık olan birsürü hatun gördü bu gözler. savunmaları da hep "ama bana karşı öyle diil kiii" tarzında oluyordu.

kız arkadaşına nerede hayvan gibi davranan, hatta ana avrat küfür eden, yeri geldiği zaman tokat atan tipler var işte onlar revaçta türk kızları arasında. çünkü birçoğunun ruhu kezban.

(bkz: modern görünümlü gizli kezban)
  • kadınlara has olmayan, genel türk insanı hissiyatıdır bu. kibar adam ezik, sünepe, süt çocuğu gibi görülür. kabalık, asabilik, çakallık sever bizim millet. kadını da erkeği de böyledir. bu yüzden de burnumuz boktan çıkmaz.
    ama işte bunlar hep kalabalıktan. lan 10 milyon kalsak cennet gibi ülkeyiz aslında.*
  • yıllardır şahsıma söylenen; "ecnebi doğacakmış, yanlış doğmuş bu!" cümlesinin doğruluğuna beni inandıran başlık.
    bir erkeğin maço tavrından daha itici bir olay yok.
    bir erkeğin kaba-saba hareketlerinden daha itici bir olay da yok.
    bir erkeğin "erkeğim ben!" tavrından, bu vesileyle istediği yerde istediği şekilde konuşabilmesinden daha itici bir olay hiç yok.

kibarlıktan kasıt "narin" olmak değildir; "naif" olmaktır.
  • nezaket hiçbir zaman bu toplumda değer gören bir erdem değildir.
  • şu özgüvene hastayım yemin ediyorum. bak bak tespite bak, "türkiye'de kibar erkek mi var?".

var bacım, var güzel kardeşim. sen denk gelmedin diye, sen herkesi aynı kefeye koyuyorsun diye bütün erkekler de kaba canım yaa deyip işin içinden çıkıyorsun diye insanlar yok olmuyor bir anda.

sen etrafında belli iletişim becerileri olan insanları tutamıyorsan, tedaviye cevap veremeyecek derecede kaba saba insanlarla mecburen muhatap olacağın durumlarda iletişimini minimum seviyede tutacak sosyal becerin yoksa bu senin problemin.

türkiye'de kibar erkek yokmuş bak hele sen. hiç mi yok, bir iki tane falan vardır belki? bir paspasın altına, saksıların içine falan baksaydın bacım kalmıştır belki kıyıda köşede.
  • babaları hırt olduğundandır.
  • türk kızlarında herhangi bir kalıp olduğunu düşünmüyorum, sadece yaşıyorlar işte.
  • zerafet/incelik/kibarlik tavirlarinin mevcut turk toplumunda bir iktidar alameti olarak tanim bulmamis olmasindandir.
hesabın var mı? giriş yap