• istatistiklerden bakılırsa türk erkeği türk kızından 10 cm civarı uzundur. zaten bu her ülkede aşağı yukarı aynı şekilde. erkekler kadınlardan ortalama 10 cm uzun her ülkede.

yani türk kızları değil, türk insanı kısa boylu. türk erkekleri de dahil buna.

evet ara ara uzun boylu türk erkekleri de oluyor ama vitaminsiz kalmış, hastalıklı gibi yamuk yumuk oluyorlar. doğruya doğru.

elbette erkekler de uzun boylu kızlardan hoşlanabilir ama minyon kızları daima beğenenler de olur. ama kızların uzun boylu erkeklerden hoşlanması dünyanın her yerinde olağan bir durum, minyon erkek seven kıza denk gelinmez.

bu durumda minyon türk kızı yine kendince şanslıdır ama minyon türk erkeğinin cezasını allah vermiştir. işin acı yanı, türk erkeğinin tek sorunu kısa boylu oluşu değil, karakterinin de mide bulandırıcı oluşudur. bu ve benzeri başlıklarda allah vergisi özellikleri o kıt akıllarıyla aşağılamaya çalışmalarından anlaşılıyor zaten. durduk yere hiçbir insanın dış görünüşüne laf etmem. ama istediğini söyleyen istemediğini işitir. madem yezit türk erkeği bu zırvaları söylüyor, kendileri hakkındaki gerçekleri de duymaları gerek. her ortamda itinayla bu türk erkeğine beş para etmez olduklarını hatırlatın dostlar.

bu erkek bile denemeyecek canlıları iskandinav ya da benzeri boylu boslu erkeklerin olduğu memleketlerden adamlarla kıyaslamayacağım bile. türk erkeği ancak asalak canlılarla kıyaslanır.

not: boyum 1.75'ten uzun (topuklu ayakkabı olmadan).
  • spor yapmadıkları için kızların kısa olduğunu iddia edenler varmış, ben diğer yazarlar gibi tane tane anlatamayacağım. ulan dalyarak bu böyle mi söylenir? boy genetikle ilgili bi durum spor yaparak genetiğinle oynayamazsın. genetiğin diyoarsa senin boyun 1.60 olacak götünü yırtsan 1.65 olamazsın. şimdi siktirin gidin.
  • ben de türküm. boyum 158 cm. on senedir aynı boydayım.
  • yakışıklı, ultra zeki, bakımlı, fit, hijyenine dikkat eden sevgili türk erkeklerinin ortalama 190 boyunu (yine yeniden) rahatsız etmiş durum. yine olmadı, kendilerini asla memnun edemiyoruz. bu sefer de boyumuzla hayalkırıklığına uğrattık dalyan gibi beylerimizi.

ihtiyaçtan doğan editler:

1. üstüne fazla alınan bazı beylerimiz tarafından “kendimi bir şey zanneden”, “çirkin”, “çapsız”, “potansiyel hobbit” “kezban” vs gibi iltifatlara maruz kaldım. asla şaşırtmadığınız için teşekkürler.

2. sağduyulu beylerin alınmasına gerek yok. lafın hangi güruha söylendiği bariz.

3. beyler, lütfen boy ve kilo bilgilerinizi özelden atmayın, envanter tutmuyor ve ilgilenmiyorum. ayrıca tam olarak yukarıdaki tanıma uyan ve kendisini çok sevdiğim bir erkek arkadaşım var.
  • tam tersi. gittikçe kızlar uzuyor erkekler kısalıyor, yakında kızlar erkekleri geçecek.
  • tüm ekşici hatunların minimum 175, oğlanların ise 198 olduğunu görmemizi sağlayan hadise. ahaha ulan hatunlar yazmış ben 175'im diye. yalanına... ekşi sözlük iyice şişko hatun pohpohlama merkezi haline geldi ya...

sokakta yürüyorum koskoca kadıköy'de 170'ten uzun günde 5 kız görüyorum, onlar da bu başlığa toplanmış galiba lol. oğlanlar zaten ayrı bi dava. herkes 190, yakışıklı, six packli ve 12.000 tl maaşlı...

tamam sikiyosunuz da yani, ayıp bu kadarı da...
  • ortalaması 180 olsa bu sefer de ‘türk kızlarının ayaklarının yeti gibi olması’ başlıkları türeyecekti.

evet 175 boyunda 36 numara ayaklı kadın diye bir şey yok.
  • kendini uzun zanneden 1.72'lik türk erkeklerine dert olmuştur.

ps: türk kızıyım ve 1.71'im.
  • bir nevi türk çomar takıntısı. yatağa geldiğine boya filan bakmaz ama ortamlarda kısa boylu kız vs ahkam raconu keser, kendi de iskandinavlar gibi selvi boyludur ya hani.
  • bir söz vardı twitter’da vaktiyle: “yamuk siklerine adriana lima arıyorlar ya!”
hesabın var mı? giriş yap