şükela:  tümü | bugün soru sor
  • genetik bir özellikmiş gibi türk topraklarında dünyaya gelen tüm dişi bireylerde oluşan durum. genelleme yapacak çoğunluktadır bu varlıklar. göğüsler genelde çok küçüktür, biraz büyüse bile sarkmış olmaktadır. ayrıca uçları 180 derecelik açı yapacak şekilde farklı taraflara bakar.

ayrıca bu hanım kızlarımızın tüm yedikleri kalçalara gidiyormuş gibi götler de büyümektedir. fakat bu göt, bi jennifer lopez'in götüne falan benzememektedir. genelde görüldüğünde korku dolu bir ifade kaplar er bireyin yüzünü. hayata küsmesine yol açar, aseksüel olmasına neden olur.

ps: ben olmadım lan, ben hep ruslarla sevişiyorum. ama kendine güvenen türk kızları ulaşabilirler. pls asl t$k.
  • yetersiz beslenme sonucunda görülen şekil bozukluğudur.
  • (bkz: kybele)
  • ille de genelleştiresimiz gelirse hiç bulaşmadan muhtemelen genetiktir diyip işin içinden sıyrılmak gerekir. bu arada türk kızları yaşlanınca analarına benzer diye bir başka genelleme vardır annemden,teyzemden, ondan bundan duyduğum kadarıyla. ha başka kızlar benzemez mi? inan sözlükçü ben de bilmiyorum.
  • (bkz: zinhar yalan)
    ya da
    (bkz: kısmen yalan)
  • "türk kızları"nın ideal dişiler olduğunu gösterir vücut yapısıdır. zira, çeşitli araştırmalar göstermiştir ki (bkz: isviçreli aylak bilimadamları), dişi hayvanların temel biyolojik işlevlerinden biri olan doğurganlık, insan cinsinin küçük memeli, geniş kalçalı ve tercihan ince belli vücut yapısına sahip dişilerinde daha yüksektir ve dahi insan cinsinin erkekleri, yavru yapmak için kurdukları uzun süreli ilişkilerde, bilinçsizce bu vücut şekline sahip dişileri yeğlemektedirler (türün devamlılığı, vesaire).

çağımızın genel geçer güzellik kavramlarına göre, dişi sakinlerinin fizik yapısı mükemmele yakın kabul edilen kuzey avrupa ülkelerinde nüfusun günümüzde bile çok düşük olması, "türk" isminin kökeninin ise "üremek, çoğalmak" anlamına gelen "türük" sözcüğünden geldiğini kabul eden kimi dilbilimsel görüşler olması (http://tr.wikipedia.org/wiki/türk_kelimesi) ise, yazarın herhangi bir bilimsel dayanakla aradaki bağlantıyı kuramayacağı, ama yine de ilgi çekici bir tesadüftür.
  • bir arkadaşım bu olayı ekmeğe bağlamıştı bi sefer.
    -abi ekmek yiyolar paso, protein aldıkları yok
  • turk erkeklerinin karsi konulmaz yakisikliligina bagli olarak koca memeli ve kucuk kotlu kadinlar tarafindan yagmalanmasi nedeniyle giderek yalnizlasan bir guruhtur bunlar.