• salaklık göstergelerinden yalnızca biridir.
  • bu bazi cirkin ve ezik tiplerin uydurmasidir. maco olmadiginiz icin degil, ezik oldugunuz icin kiz bulamiyorsunuz. o maco dediginiz tiplerin tercih edilmesinin sebebi de macoluk degil. yoksa türk kizlari gayette saygili ve centilmen erkeklerden hoslanirlar.
  • ssss *
  • bir kro olarak katılmadığım tespit. tercih dışı bile gelmedim amk.
  • maçoluk kavramını kafalarında nasıl canlandırdıklarını anlayamadığım kızlardır.

"hard severim, sözünü geçirsin beni sabitlesin, erkek yumruğunu masaya vurunca kadın susmalı bence, sözünü geçittirebiliyo yani" bunu söyleyen kızların bildiğin çobana ihtiyacı var. çobanın koyunu güttüğü gibi bunlar da, beni gütsün, bana çooo desin istiyorlar. bunlar çok yanlış gelmiş moruk, bunları manuel ferrara, johnny sins, rocco'nun eline vereceksin gösterecekler masaya yumruk vurmayı, hard sevmeyi, söz geçirmeyi*
  • maço tanımınızı gözden geçirin derim.bu kimliğe hayt huyt diyen masaya yumruğunu vuran falan filan yok böyle şey. karısını döven adaam bak bu senin maço tanımına harfiyen uyar. çoğunlukla sevdiğini kıskanmak maçoluğun bel kemiği erkeklik göstergesidir. bu kız kısmısının hoşuna gider. bence yanlış tamam kıskan erkek dediğin kadını kanatları arasına alacak ama sarıldığı vakit kaburgalarını birbirine geçirmeyecek
  • hic boyle biri degildim birden pat diye hayatima girmesiyle ikimizide mahveden erkek turu gereksiz kiskancligi guvensizligi tuhaf sahiplenmesi galiba bizi cok yordu
  • %52 ile tescil edilmiştir.
  • hiçte hoşlanmıyoruz, siz medeniyeti öğrenemediğinizden element uydurup ona da inanıyosunuz.
hesabın var mı? giriş yap