şükela:  tümü | bugün
  • arabanız var mı?

a- evet
    b- hayır

zengin misiniz?

a- evet
    b- hayır

a'lar çoğunluktaysa ilgi odağındasınız
    b'ler çoğunluktaysa eşli batak atak la pm at.
  • ismimi "taylan" olarak girmeme rağmen %100 çıkmamış test.

itibar etmeyiniz.
  • "peki bunu kızlar da görecek mi?"

edit: 30 aldım amk...
  • burda 90-100 alıp yarın metrobüste ona buna salça olacak sözlük yazarları, yapmayın etmeyin, sakin olun.
  • your score: 20% (20 points out of 100)
    çıktı lan ve evet şu puanlamaya göre doğru bir test.
  • your score: 60% (60 points out of 100)

"%70'in üzerinde alanların türk erkeği standartlarının üstünde olduğu, ve çoğu türk kızının reddedemeyeceği özelliklere sahip olduğunu gösteren test."

tam türk erkeğiyim o halde, dediğim test.
  • 40 aldim gene koalisyon amk..
  • your score: 10% (10 points out of 100)

doğru çalışıyor beyler. ayrıca barajı geçmişim.

(bkz: seni kezban yaptırmayacağız)
  • vakit ayırdığım için kendimi ilginç hissettiğim test. bu kadar da yalnızmışım şu an fark ettim.
    neyse, hadi sonucu da yazayım:%80. ama yalnızım. testi çözerken mantıklı da düşündüm yalan falan da atmadım. nedense yine de yalnızım. sonuç olarak yalnızım. yani anlayacağınız standart üstü bir yalnızım.
  • işimi gücümü bıraktım testin sorularını irdeleyeceğim. o kadınlara laflar hazırladım.

1. soru günaydın mesajı ile alakalıydı. uyanabilirsem ve işim yoksa atarım dedim yanlış çıktı. napayım arkadaş, saat mi kurayım mesaj atmak için. doğru cevap her sabah "her sabah romantik günaydın mesajları atarım" olacak beyler.

2. soru boy ve vücut yapısı ile alakalı soruydu. 1.75 üstü olmanız yetmiyor beyler. siks pek falan da olacak. doğru cevap o. ben 1.75 üstü iyi birisiyim dedim. iyi olmak da yetmiyor, bi de kasımız olacak.

3. soru uzun mesaja cevap verilen "hmm" mesajı ile alakalıydı. doğru cevap tabi ki "yazmaya devam ederim, o benim bir tanem." burada oyun yaptım. buna bastım, doğru çıktım. 10 puan.

4. soru bi kadını hamile bırakırsanız ne yaparsınız diyeydi. şıkların hepsi dev bir kuyu. en iyisi evlenmek dedim. doğru çıktı beyler. kondom kullanın.

5. soru çok yakışıklı bir erkeği görmekle alakalıydı. trip atmayın beyler. ben küserim dedim. olmadı. doğru cevap muhtemelen "evet gerçekten yakışıklı çocuk bla bla bla." bi de tanıştıralım isterseniz? empati lütfen. aynısını erkek yapsa ağzına sıçarsınız.

6. soru bi anda sizden ayrılmaya çalışan kadınla alakalıydı. şimdi doğruya doğru ben şahsen her yolu dener ilişkiyi kurtarmaya çalışıyorum. sonuçta seviyoruz. bi anda kestirip atmak olmaz. doğru cevap o.

7. soru para ne kadar önemli minvalinde olan soruydu. ben 2 dedim ama muhtemelen "biz paracı değiliz taaam mı" demeye getiriyorlar. doğru cevap 4. kesin, eminim.

edit: cevap 3'müş arkadaşlar. ay canlarım benim ya kıyamam, o kadar da önemli değilmiş.

8. soru ilişkiye ne zarar verir diye sormuşlar. ben yalan söylenmesi dedim. yanlış çıktı. şimdi kendileri ilgi manyağı oldukları için cevap "ilginin azalması" bence. yalan söyle, aldat ama ilgiyi azaltma. zira türk insanının ilişki konusunda başarısızlığın en büyük nedenlerinden biridir bence bu. al sosyolojik tespit.

edit: bunun cevabı "güvenin kaybolması". sosyolojik tespitim sıçtı.

9. soru bir kadın fiziksel olarak çekici bulmadığı bir erkeğe aşık olabilir. doğru tabi ki. fiziksel olarak yakışıklı olmasın, kötü, vicdansız olsun ama parası olsun. tamamdır.

10. soru kadınlar avucunun içindeki erkeğe aşık olmazlar diye sorulan bir doğru-yanlış sorusuydu. cevap tabi ki doğru. yorum bile yapamıyorum lan. vicdansızlar.

sonuç olarak test için soru sorulan 10 kadın da kezban. türkiye'de yaşayan genç kadın nüfusunun yüzde 80'ini yansıtıyorlar. böyle olmadığına inananları tenzih ederim.

not: 50 aldım beyler.

şu baş ağrısıyla şunu da yazdırdınız ya, helal olsun.