2084 entry daha
  • bazen kısır bazen pilav bazen de çorbadır;)

ha ben kısır değil entelektüel bi şey bakmıştım diyenler için (bkz: #162598148) bu var (bkz: #162603572) bu da var
  • çoğunluğunun öyle gerçekten. oturup iki muhabbet edemezsin. entelektüel kapasitelerinin düşüklüğüne bağlı muhtemelen.
  • sohbet konuları genelde iş ve maaş konuları olduğu için.
  • annelerinden kapmışlardır , kısır kadınların vazgeçilmezidir.
  • sende sohbet ihtiyacını erkek arkadaşlarınla gider, kızlar sohbet edemiyor diyen net ılıktır.
  • iki kadın birbiriyle konuşurken oradan hemen uzaklaşıyorum. sürekli dedikodu vs. dinlemek istemiyorum abi. ama bazı kadınlar da var ki eşşşek gibi kültürlü; edebiyattan müziğe, ekonomiden uluslararası politikaya kadar her konuda bilgililer. onlara lafım yok.
    ama senin sevgilinin muhabbetlerinden, komşunun aptallıklarından falan banane amk.
  • alman kızlarının sohbeti de kısır.
  • konuşursa da ne çok ne boş konuşuyo dersiniz amk
  • insanlar sohbetin ileri gitmeyeceğini, karşısındakinin kendini kültürlü ve donanımlı zanneden bir narsist olduğunu anladığında işi boş muhabbete çevirir. zira bilir ki karşısındaki ota boka muhalif olan, sırf konuşmak için konuşan bir zavallı. o durumda da narsist kişi der ki ''ulan ne kısır bunun da sohbeti eheheh'' velhasıl, o iş öyle değil :)
  • (bkz: #112115758)
95 entry daha
hesabın var mı? giriş yap