şükela:  tümü | bugün
 • her hangi bir sosyal mecradan tanışıp sonrasın da konuştuğunda, numarasını istediğinde en az 1 haftadır konuşmadıysan numara vermeme durumları. merak ediyorum numara verince ne oluyor ? çalıştığınız yer, okuduğunuz okul ya da ne bileyim aileniz hakkında bilgi verdiğiniz birine numara istediğinde olmaz demenizin sebebi ne ? yurt dışında yaşadım orada bu işler çok daha önemsenmiyor, numara istediğiniz biri sizi kolay kolay kırmaz ama türk kızları tam tersi, kendileri istemediği sürece whatsapp aşamasına geçilemiyor.

  edit: haklı eleştiriler var, maalesef toplumun ruh sağlığı yerinde değil, iki güne ya benim ya kara toprağın olursun diyen tipler çok fazla haklılar, ama bu küfür edenler de en az bu ruh hastaları kadar hasta ve haysiyetsiz. ağız tadıyla tartışamıyoruz, hemen küfür eden birileri çıkıyor meydana.

  edit2: herkeste numarası var diye de o kıza orospu dersiniz diyen arkadaş, sana da söyleyecek laf bulamıyorum, onu diyen kendisi erkek orospusudur, ne oluyor başkasında numaranız olunca.

  edit3: kızlarımız, kadınlarımız ve dostlarımız sayenizde aydınlamış olduk, bu başlık altında ana, bacı karıştırıp soru soran şerefsizler oldu işte bu soruları soran şerefsizler kendi ana, bacıları yokmuş gibi sizin numaralarınızı alıp kötü amaçlı kullanan adiler. haklısınız numaranızı kolay kolay vermeyin, malum ülkemizde ruh hastası çok fazla sözlük altında saçma sapan analarımızı karıştıranlar olmuş inanın bu kişler sizlere sabah akşam yürüyen insanlar ve sizin yüz vermedikleriniz. olumlu ve olumsuz görüş bildirenlere teşekkür ederim.

  edit4: hala anneme ve aileme laf eden karaktersizler var, başlık açacağıma da pişman oldum. türk kızları haklı, numara vermemekte bu kadar ruh hastası ve laftan anlamayan geri zekalı olduğunu bilmiyordum. bir çok arkadaşımızın başına kötü şeyler gelmiş, kimseye başlığı açarken kezban muamelesi yapmadım, sadece farkı ortaya koymaya çalıştım batılı ülkelerle ve farkın da bizim insanımızdan kaynaklandığını anlamış oldum.
 • türk erkeğinin çoğunlukla durdan anlamamasındandır. numarasını verdiği zaman işler beklediği gibi gitmeyince "demek ki hoşlanmıyor" deyip susmak yerine hayatı zindan eden hemcinslerimizle yan yana yaşıyoruz beyler. bunu görmek bu kadar mı zor?

  edit: yazar dostlar, bir meramınız varsa tabii ki yazın yine ama erkeğim ben :) erkeklerden bahsederken "hemcinslerimiz" demişim, yeterince anlaşılır sanmıştım ama yanlış anlaşılmalar olmuş belli ki :)

  edit 2: imla
 • telefonu isteme aşamasına geliyosun, telefon numarasını veriyor 5-10 dakika muhabbetten sonra sanki otomatikmen mission completed oluyor ve konuşma sonlanıyor. o yüzden telefonu mecbur kalmadıkça istemiyorum(buluşma durumuvb.).
 • bir de bunların sen ver ben seni arayayım modelleri vardır.
  aman tuzağa düşmeyin özelden arayacak heryerden araştıracak ama yine de sana numarasını vermeyip bir süre daha bekletecektir.
  (bkz: erkeklerin çok temiz olması)
 • şöyle baskıcı we türk kızına saçma sapan misyon yükleyip zorda bırakan illet bir toplumdan çıkıp da kendini ayakta tutması takdire şayanken bunun lafı bile olmaz cinsel açlığın yaşandığı we her ne olursa olsun olumlu ya da olumsuz hangi cewabı werirse wersin faturasını türk kızına çıkartan bir oluşum war haksız da değiller yani böyle yetiştirdiniz bizi kardeşcağzım napalım söz konusu ana bacı olunca sakın sakın sakın ha diye yanına bir tane canlı bir baskı büyütüp dolaştırmasını biliyosunuz şimdi bir kendinize dönünüz rahatladım yeminlen pis ataerkiller :)))
 • herkeste numarası oluncada bu kız oruspu sıfatını takarsınız. ulan erkek oladak hemcinsimden utanıyorum be.
 • illa akraba olmaya gerek yok.

  skype neyimize yetmiyor?

  akıllı kızdır.
 • ulan bu salakça yazılan başlıklar ne kadar da çoğaldı böyle dediğim büyütme.
  her gün sol tarafta muhakkak denk geldiğim türk kızıyla başlayan entryler.

  yüce darwin sen sabır ver.

  başlığı açan kişi sosyal deney yapmış sanırım, italyan, mısırlı, ingiliz, fransız, iranlı vs vb. bilmem kaç tane ülkenin kızından telefon istemiş de türk kızı büyütmüş. ha bi de bu tür entryler olduğu sürece kızların her yaptığı haklı ve yerindedir.
 • insanların davranışlarının şekillenmesinde çevrenin etkisi oldukça büyük, ıssız adada yaşayan adamın taş devrinden çıkamamasının sebebi çevresinden dolayıdır. antik yunana baksanıza her yerden ticaret gemileri geliyor adamlara, yığınla insan gelip geçiyor bilgi akışı muazzam. tabi kültüründe etkisi var, bizde ahlaksızlık deyince herkesin aklına cinsel konular gelir halbuki yalan çok daha kötü.
  yani çevresinden ve kültürden dolayı, her şeyin bir sebebi var kızlara boşuna saldırmayın.
 • erkeğin reddelince çirkinleşmesinden kaynaklıdır. numara vermeyi her zaman bir sinyal olarak algılayan eblehlerin olduğu toplumda ne yapsınlar.