şükela:  tümü | bugün
  • reddedilemeyen bir türkiye gerçeğidir. diğer ülkelerde durum nasıl bilmiyorum ama bizim kızlar üniformalı erkeklere taparlar. aslında burada tapılan güç ve otoritedir. üniforma giyen erkek; kıro, kültürsüz, maço da olsa, kızlarımızın pek de umrunda değildir. yetiştiği alt kültürün vermiş olduğu eziklik ile kendisini sistemin bir parçası olarak görme arzusuyla beraber ortaya çıkan bu fetişizm; kesinlikle rahatsız edici ve gereksizdir. üniformalı olsun, çamurdan olsun mantığıyla hareket eden bu hatunlar, evlendikten sonra birey değil de; asker karısı ya da polis karısı gibi sıfatlar alarak kendilerini ifade etme yolunu seçerler. bana göre ezikliğin daniskasıdır bu.
  • askerliğin para ettiği yıllarda subay için geçerli durumdu. zamanla yerini polise, takım elbiseye falan bıraktı.
  • otorite ve güç fetişidir aslında.bizim gibi "giy lateks elbiseyi,deri kaplı vücuduna boşalayım" gibi bir şey değil.
  • türk erkeklerinde de vardır. bir polis kendisini darp etse zevk alır bu millet.

(bkz: kadıköy'de iki polisin darp ettiği çellist gülşah)
  • kürt kızlarında daha çok vardır bu fetiş. bağımlılık seviyesinde olduğunu görmüşlüğüm var.
  • tam tersi üniforma giyen herkes kendini bir amiral, general edasında gördüğünden bende çocukluktan beri bir antipatidir, özellikle polislere karşı. sanki o üniformayı giyince toplumdan üstün oluyormuş gibi bir havaya bürünen, kural tanımayan insanlara dönüşüyorlar. tabii böyle olmayanları da var ama dediğim gibi özellikle polis grubunda henüz bana denk gelmedi.
  • başlığı üniformaya veren kızlar olarak değiştirsek bence daha doğru olacak.

var böyle bir şey çünkü. bir asker, bir
    çevik kuvvet, bir denizci gören kızın amı şelaler gibi şırıldıyor. ille de o üniformalı penis sahibinin kendisini hoplatmasını istiyor. aynı adamı kot tişörtle sokaktan geçerken hiç fark etmiyor bile. kızlarımızın hali ne olacak böyle. gecelerce bunu düşünmekten saçlarım beyazladı. nutkum tutuldu. basiretim bağlandı. pipim hareket etmez oldu. lanet gelsin bu hayata. hıammına.
  • şu bir gerçek ki en çirkin adama bile pilot üniforması çok yakışıyor. diğer üniformaların değil ama bunun kendi başına bir karizması var.

edit: helgacı olgacı yurdum erkekleri mesaj atmış... bunun türk kızlarıyla ilgisi yok. brezilyalı bir roommateimden biliyorum, kızın doktor ve polis takıntısı vardı. her boku türk kızlarına bağlamayın.
  • askerlik yaparken farkettigim gercek.
    carsi izninde sivil kiyafetli oldugumda kimse bakmazdi ama ne zaman uniformayla disari ciksam kizlarin onemli bi kismi arzuyla bakardi.
    bu olay sadece turk kizlarina has bi ozellik mi bilinmez tabii.

turk erkeklerinin de uniformali hemsire, hostes vb fetislerini de es gecmeyelim.