şükela:  tümü | bugün
  • çoğunluğu tembel olan kızların yatak durumunu açıklamaya yeter. türk kızı ile yatacağına masturbasyon yap daha iyi. ikisinde de kendi kendine debeleniyorsun. hele bir de bakımsızları ayrı bir mide bulantısı yaratır, oraya hiç girmiyorum.
    (bkz: kezbanların hayal dünyamızı yıkması)
  • türk kızlarının %100 ü ile yatmış erkek tespiti
  • türk erkeklerinin "balta gibi" olmasından kaynaklanır.
  • genelleme yapmayayım fakat bu tespite katılıyorum birde çok nazlı oluyorlar.
  • artık gına getiren önermelerden biri. arkadaş yok türk kızı böle yok türk erkeği böyle diye gelip ekşi sözlükte bik bik etmenin mantığı nedir çözemedim. orta iki'den beri aynı boku dinliyoruz. "ama erkekler çok duygusuz top peşinde koşuyolaaaa" kafası aradan 20 yıl geçse de değişmiyor demek ki.
    madem çok şikayetçisin kardeşim; hoşlandığın karşı cinse gidip : "sikerim lan böyle tavırları gıcık oluyorum sana" deyin.
    eleman/hatun sabah günaydın demedi diye dünyası kararan adam/kadın gelmiş ama türk kızı/erkeği çok rerere rörörö.
    git başkasıyla takıl o zaman
  • yer döşemesindeki budağa hallenenlerin olduğu bi toplumda, yataktaki odun gibi kızı beğenmeyen insan söylemi.

garip.
  • neden kadın tabuları yıkamıyor sorusu aklıma geliyor; kolaycılığa alıştırlmış bir kadın kitlesi var ve buna karşı mücadele etmek yerine tembelliği tercih eden bir topluluk. türk erkeği erken boşalıyorsa (evet, en büyük sorunu erken boşalma ve küçük penistir) doktora gitmesi buyrulur, ama bu tembellik başka bir şey. iyi seks yapıyorsan bu tarz kadınlarla karşılaşıyorsun. seksin bütün güzelliğini öldürüyorlar. aşkla sevişmek olgusu yerini tembel bir kadınla seks yapmaya ve sadece organsal bir yapıya dönüşüyor. kadınlar tabuları yıksın, erkeklerin değil kadınların elinde olan bir şey bu. direnin, kavgasını verin; birlik olun; öküz erkeklere karşı mücadele edin.
  • (bkz: ateş yakmak)