• emre belözoğlu, arda turan ve her ne kadar kovulmuş olsa da fatih terim gibi adamların olduğu hiçbir takım beni temsil edemez.

bunlara mı kaldı koca ülke.
  • almanım
  • kadrosunda çok fazla adam var. bana ters.
  • ortada 'milli' bir takım göremiyorum.
  • çünkü 2002' de dünya kupasına katılıp bizi bizden alan a milli takımı izledim.

çünkü euro 2008 de golleri son dakikada peşpeşe atıp ses tellerimizi kesen a milli takımı gördüm, izledim. maç zamanı çarşı pazar boşalırdı lan siz neyden bahsediyorsunuz ruha bakın o zaman. konvoy yapalım diye sabırsızlanırdık her maç sonrası.

şimdi maçın olduğunu bile sözlükten görüyorum.
  • tembel, cahil, görgüsüz, şımarık insanların tesadüfen bile olsa başarılı olmasını istemeyen biri tarafindan açıldığını düşündüğüm başlık. ülkede böyle düşünenlerin sayısı arttıkça sadece spor değil her alanda çağ atlanacak, biz göremeyeceğiz tabi.
  • çünkü :

arda turan oynuyor

mehmet topal dan stoper yaratmaya çalışıyorlar

vs.

tek derdi prim olanların milli duyguları tartışılır aga önce duygusu olacak bir futbolcu topluluğu yaratılır sonra yeniksek de olur.

ne demişler yeterki onursuz olmasın aşk
  • zamanında galatasaray’ıma yapılan fatih terim kumpasından beridir desteklemiyorum. finallere giderlerse desteklerim ama yine terim’e yapılan çakallıktan sonra gidememeleri üzmez beni.

lucescu denilen ....... (ona güzel laflarım var isteyene özelden yazarım) yine yabancı sınırını bahane edecek. bu yüzden futbolu yönetenler ve getirdikleri adamlar değişmedikçe bi bok olmaz bu takımdan.

serdar aziz’i almamışlar diye isyan ediyor bizim çocuklar. keşke hiç futbolcu göndermeseydik. bi de takımımızı zorda bırakmak pahasına adam gönderiyoruz şu takıma.

tüpçü şu hayatta hiç başarılı olmamasına rağmen hala futbolu yönetiyor bu ülkede. bu da onun yönettiği sistemi desteklememek için bir neden olabilir. keşke geri girse çıktığı yere.
  • türk milli takımında oynayan tiplerin gönlümüzdeki türk gençleri olduğunu düşünmüyorum.
hesabın var mı? giriş yap