şükela:  tümü | bugün
  • bazen en iyi servis sagliyici..
    su gunlerde en iyi surunen servis sagliyici..
  • playstation kazanmistim chatlerinden birinden...
    kral destek jet gibi hiz
    bide 250 milyon maas veriolarmis desek servisi calisanlarina hoh yani
  • "turk.net" in okunushu
  • abonelerin ozel bilgilerini her bi yere dagitan meslek ahlaksızı bi isp..
  • ömür törpüsü
    devlet el koysun
  • denemek icin 1 ay kullanmaya calismistim, ama baktim maillerim gitmiyor inatla. destekhedehode@turk.net ile maillesmelerimde bana outlook express ayarlarini bir gusel anlattilar (ne gerek varsa) ama gel gor ki smtp serverlarinin neden ...@turk.net ten baska maillere izin vermediklerini anlatmadilar. smtp serveri calismayan isp yi neylerim?
  • ttnet kullanicilarina ban koyduktan sonra daha once hic girmemis olsamda proxy ile portalinda cirt attigim bence ucibik zihniyetli iss.
  • uzun bir süre abonesi olduktan sonra, son 4 ay boyunca kredi kartımdan çift çift çekmeye başlayan, aboneliğimi kesmelerini istediğimde tekrar kredi kartımın numarasını isteyecek kadar yüzsüz olabilen, halen de paramı geri vermeyen şirket..
  • verdigi baglanti hata mesajlari ile insani delirten, gunlerce suren baglanti problemleri sonucu teknik servisi aradiginizda, kullandiginiz numarada su an calisma var, kisa bir sure sonra cozulecek diyen, kisa sure birimi olarak elf zamanini kullanan (bkz: elfsin di mi) iss.
    ayrica (bkz: bi siktir git)
  • turkiyenin en seviyeli ve kaliteli portallarindan biri.