şükela:  tümü | bugün
1053 entry daha
 • cok bozan sirket. abi bi internet gun icinde yuz kere dalgalanir mi ya? bi 30 mb bi 2 mb. musteri hizmetlerini de kaldirmislar sanirim hicbir sekilde baglanamiyorum. ariza kaydi birakiyosun ertesi gun yine ayni olay. ıyice boka donustu akn kalktiktan sonra. baglatmayi dusunen arkadaslara bir uyaridir.
 • adsl kullanıcısı olarak, sadece port değişimi yapılarak mevcut hattımız aktif olarak devam ediyorsa geçiş yapmayı düşündüğüm internet servis sağlayıcı.

  yani başka bir adsl iss'den, nakil yoluyla turknet vdsl'e geçenlerin, geçiş sürecindeki kesinti süreleri ve elektrikçi çağırma ihtiyacı gibi deneyimlerini merak etmekteyim. yeşillendirebilir veya burada paylaşabilirsiniz.

  neticede turknet'i denemesi bedava gibi bir şey. ancak, iss'lerin yeni tarifeleri rezalet durumda ve turknet'te sağlıklı hizmet alamaz veya geçişte çok uzun internetsiz kalırsam tekrar iki yıl taahhüt başlatmayı da istemiyorum.

  keşke turknet, başvuru sırasında rezerve port olmadan, varmış gibi başvuru almasa da, x gün internetsiz kalma saçmalıkları yaşanmasa. ayrıca bağlantı aşamasında gerekirse ücreti karşılığında kendileri müşterinin adresine elektrikçi sevk edebilmeli. bu eksiklikler yüzünden birinci sınıf bir hizmet anlayışı olamıyor malesef.
 • 8 gundur vermesi gereken hizmeti veremeyen ne zama verecegi ise mechul olan iss.
  bugun ise musteri hizmetlerine baglantiyi da kesmisler. taahhutum zaten yok, boyle giderse kacmam an meselesidir. lanet olsun kendilerine diyorum ve kendime bolca sabir diliyorum.
 • duydum ki davet kodları karaborsaya düşmüş. bir tane de ben paylaşayım da hem benim hem kullananın işine yarasın taze taze:
  https://turk.net/p/vgg62vv21fxo/
 • yanıp sönen kırmızı alarm ışıklı dial up paket kutusu ile hatırlanan
 • "arkadaşını getir" kampanyası dahilinde, bu linkle kayıt olmanız halinde size ve bana 1 ay internet faturası kesilmeyecektir.

  https://turk.net/p/jjj81kx50ela/
 • 1.5 seneden fazladir müşterisi olduğum iss. türktelekom' dan sonra ilaç gibi gelmiştir. 1000dk ucretsiz telefon olayı hiç inandırıcı değildi ve korkudan aylarca kullanmadım. sonuçta öyle bir ülkede yaşıyoruz ki kıç koruma birinci içgüdümüz olmuş. telefon cihazı bağlamadım bile. sonra bir gün(yaklaşık 6 ay önce) tüm caseretimi toplayıp telsiz telefon aldım. evde vodafone şebekesi zayıf diye akşamları artık bunu kullanıyorum. daha bir gün sorun yaşamadım. netflix var kardesimin, filmin dizinin dibine vurdum smart tvden. digiturk playden euroleague maçlarını seyrediyorum.
  servis konusuna birşey diyemeyeceğim. adamlar hattı bina girişine bırakıp gidiyorlar. ama bi elektrikçi çağırıp 30 40 liraya kıymayayım diye kendimi 24 aylık bir tahahütün kucağına atamayacağım. kusura bakma telekom.
 • 1 ay bedava kullanmak isteyenler için davet kodu.
  https://turk.net/p/udf57ey85uaw/
 • 6 ay önceki entrym

  6 ay önceki entryde bahsettiğim internetim kesildiğinden beri bir daha kesilmedi. ama modem uzun süre açık kaldığında internet hızım 10 mbit'e kadar düşüyor. bu konuyu müşteri hizmetleriyle görüştüğümde modemi 8 saatte bir 15-20 saniye kapalı tutmamı önerdiler. ben 8 saatte bir kapatıp açmasam da hızın düştüğünü hissettiğimde kapatıp açıyorum, sorun kalmıyor.

  altyapım 75 mbit'e kadar destekliyor ve ortalama 35-40 mbit hız alıyorum. adil kullanım kotası ise yok. bütün bunları da 60 liraya yapıyor. e allah bereket versin. ben daha ne isteyeyim.

  referansımdan başvuru yaparsanız bir ay hem siz hem de ben fatura ödemiyorum. referans linkim: https://turk.net/p/byu31vw99tqt/
 • yaklaşık bir yıldır kullandığım iss. 75 mbit hız ile gayet memnunum. türk telekom'dan usanmış olanlara şiddetle tavsiye ederim. 1 ay ücretsiz kullanım hakkı için;

  davet kodu: nbc14sw38ucn

  https://turk.net/p/nbc14sw38ucn/
8 entry daha