şükela:  tümü | bugün
1532 entry daha
  • hız şikayeti (1mbps civarı max internet hizmeti) ile ilgili cırmalarım sonucu aşağıdaki mesajı bana yazmış, yaptırımı olmayan, müşterisinin hakkını aramayan, müşterisini türk telekom alt yapısıyla hizmet verirken çorak bırakan, bir de bunu erinmeden yazan firma. haftaya iptal ediyorum kendilerini. 1 mb internete 59 lira vereceğime cepten kullanırım. sağol türk net sen de herkes gibiymişsin.

"merhaba, hız kaynaklı şikayetinizi fiziksel ve tanımsal olarak inceledik. hattınızın desteklediği en yüksek hızda çalıştığını tespit ettik. kullanım esnasında kesintiler yaşamamanız adına en uygun kullanımı bu şekilde yapabilirsiniz.

adresiniz için yaptığımız inceleme sonucunda maalesef size şu an için daha yüksek hız sağlayamadığımızı tespit ettik. ilerleyen dönemde yeniden hız artışı talebinde bulunabilirsiniz ancak şu an için size sunabildiğimiz en yüksek hızda internet kullanıyorsunuz. anlayışınız için teşekkür ederiz. "
  • her ay sonu bir ay bedava kampanyasını uzatan firma. ben oldukça memnunum. ücretsiz bir ay kullanmak için buradan üye olabilirsiniz. veya nen89uk65ldn bu kodu kullanabilirsiniz.
  • şans topu gibi şirket. altyapıda sorun yok ise, bine içi tesisatınız sorunsuz ise türkiye'deki en iyi ve ucuz hizmeti alıyorsunuz. ancak herhangi bir sorunda çözüme ulaşmak kansere çare aramakla eşdeğer. 6 ay kullandım ama maalesef altyapı sorunu yüzünden iptal ettim üyeliğimi.
  • bunların kullandığı güncel dns ayarını bilip yeşillendirecek bi suser arıyorum. format attık modeme herşey gitti.