şükela:  tümü | bugün
1382 entry daha
  • her ay 500gb indirme yapıyorum ve hızım hep 50mbps şuana kadar 5 kişiyi abone yaptım hepsi teşekkür ediyor.

https://turk.net/p/sol77di60cbk/

referans üzerinden kayıt olursanız her türlü sorunlarınıza yardımcı olurum referans üyelik ile hem siz hemde ben 1 ay bedava kullanım hakkı kazanıyoruz... + internetiniz taahhütlü ise ve turknet'e geçecekseniz 120tl indirim yapıyor...
  • konu alti referans atan yamyamlar ve isyan eden insanlardan baska bir sey barindirmiyor. sakin gecmek gibi bir hata yapmayin. iki kurus ucuz vermek icin hayatiniza kanser hastasi olarak devam etmek zorunda kalirsiniz. bu kadar kotu bir firma olamaz.
  • referansci yamyam pr bozuntularina sakin ola ki kanmayin. bu firma internet tarihinin yuz karasidir. canli desteğini kaldıran ve sadece twitterdan 1 kisinin ilgilendigi firma mi olur amina koyim? koskoca firmada destek ekibi olarak sadece 1 kisi hizmet veriyor. inanmayan girsin baksin twitter destek sayfalarina.

tekrar soyluyorum; referans atip duran yamyamlara prim vermeyin. paraniza uzulmeseniz bile hayatinizdan caldiklari zamani geri getiremezsiniz.