şükela:  tümü | bugün
919 entry daha
  • 2 gündür müşteri temsilcilerine ulaşamadığım firma. adresimden kaynaklı bir sorun olmuş, adresi düzeltmek için arıyorum ancak kimseye ulaşamıyorum.
  • maalesef ki insanı kanser eden firma. çok yazık. taahhüt veremeyeceğim için kendilerini tercih ettim ve 27 eylül'den beri hizmet vermelerini bekliyorum. asla ama asla geri dönüş yapmıyorlar. siz belgeleri gönderip, kaydınızı yapsanız bile o hafta mı bağlanır internetiniz, o ay mı bağlanır yoksa o yıl mı bağlanır bilemezsiniz. şaka gibi. ülkede düzgün hizmet verebilen tek bir internet servis sağlayıcısı bulunmuyor.

en geç çarşamba gününe bağlantınız sağlanır, kablonu bırakılır denildi çarşamba işimden izin aldım fakat ne arayan ne de gelen var. (bugün cumartesi) tüm hafta boyunca bir kere bile tarafıma bilgi sağlanmadı. belki 10 kere aradım her seferinde ben talebinizi iletiyorum denildi teknik ekibimiz tarafından aranılacaksınız denildi. 7 ekim itibari ile henüz arayan ya da herhangi bir hizmet veren bulunmuyor.

paranızla rezil olmak istiyorsanız turk.net e başvurabilirsiniz. hoş diğer firmalar da farklı değil. komple paramızla rezil oluyoruz.
  • hevesle gerçekleştirdiğim aboneliğimden sonra 5 ekim'de hizmet almaya başladığım, 6 ekim'de ortada hiçbir geçerli sebep yokken internetimi kesen firmadır. 24 saat kullanamadan ilk kesinti yaşadım. vdsl'den adsl'e geçişte sorun olduğu için gerçekleştiğini söylüyorlar. iyi de ben 1 gün boyunca bu interneti sorunsuz kullandım, şimdi mi oldu bu problem? 24 saat içinde gelcek falan diyorlar ama pek de yemedim, bekliyorum.

edit: 24 saat içinde gelmedi. cuma akşamı aramıştım, 2 iş günü içinde teknik ekibin en azından bana ulaşması gerekiyor, bugün pazar oldu artık. adsl sinyali almıyorum, neden almadığımı bilmiyorum. öylece oturup modeme bakıyorum.

edit2: pazar günleri çağrı merkezleri kapalı galiba. sadece bekletiyor, asla bağlanmıyor.

edit3: sorunum çözüldü. meğer ben sinyal alıyormuşum, fakat vdsl sinyali alıyormuşum. vdsl2 uyumlu bir modem alarak sorunu çözdüm, inşallah şimdi modemi aldıktan sonra adsl'e geçirmeye falan çalışmazlar çünkü iki defa çağrı merkezini arayıp sordum, teyit aldım.

p.s: 30 mb/s lan. 30...
  • interneti bağlamayan firmadır. elit destek ekipleri diye bişey varmış ama çok pahalıymış.
    olay şu; ben 2011'den beri superonline fiber kullanıcısıyım. evimde telefon yok. herhangi bişey yok. sadece fiber var. dolayısıyla telefon hattım da yok. ben abone olmak istediğimde "eve gelip bağlayıp bilgisayarıma kadar getirip ayarları yapıp çalışır halde teslim ediyorsunuz di mi?" dedim. biraz böyle genel bi racon kullandımki karşımdaki arkadaş anlasın diye.
    "evat efendam" dedi kadın. tamam dedim başlatalım işlemleri. evrakları kargoladım. turk telekomdan bi abi geldi evin duvarından belki de 10 yıldır hiç açılmamış bi yuvarlak kapağin içinden 2 tane dandik kablo çıkardı ucunu soydu "aha telefon haddın budur kardaş buna bağlatacan ha" dedi gitti.

turk.net'i aradım dedim turk telekomdan geldiler siz ne zaman geliyorsunuz?
    "biz gelmiyoruz siz splitteri takıp bağlıyosunuz" dedi bana adam.
    ya kardeşim. elit destek ekibin varsa 220 lira almasındansa 50 liraya çağırıp bağlatsana aq internetini. ben şimdi bunun için elektrikçi çağırıp uğraşıp durucam.

akn'yi kaldırmanız güzel de yalan dolanla iş yapmayın aq
470 entry daha