şükela:  tümü | bugün
  • genel merkezi altunizade fahrettin kerim gökay caddesi üzerinde olan sigorta kurumu
  • arabamın kaskosunu, diğer firmalara göre çok ucuza yapan şirket. umarım pişman etmez.
  • 125cc'lik motosiklete hayvanat hayvanat sigorta paraları isteyen diğer sigorta firmalarından sonra kendisi kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibiydi.

umarım beraberliğimiz de uzun ömürlü olur. üzmez.
  • uygun seyahat sigortası yapan şirket. axa ile beraber en ucuzu kendileri.

büdüt : 27 euro'ya 6 aylık schengen bölgesi seyahat sigortası alabileceğiniz sigortacı.
  • en uygun kasko teklifi veren sigortaci. kendisinden sonraki en ucuz sirketten bile yuzde 25 hem de. ustelik daha avantajli teminatlarla. ılk kez duydum adlarini, ulke capinda pazar payi %0.6 imis.

aklimda suphe olmasina ragmen buradan yaptiracagim kaskomu sanirim. umarim uzmez.
  • ucuz olmasından kaynaklı, hasar işlemlerinin ziyadesiyle uzun sürdüğünü düşündüğüm sigorta şirketi. birazcık fazla para verip kaliteli hizmet almak lazım. aracıma çarpan kişi trafik sigortasını bu şirketten yaptırmış, 2 hafta oldu hala işlemleri tamamlayamadılar. çıldırmak üzereyim.
  • kesinlikle uzak durulması gereken bir firma.

parçası kolayca temin edilebilir bir araçla kaza yaptım, dosya açılalı bugün tam 15 gün oldu, bu süreç içinde şirkete telefonla ulaşmak imkansıza yakın bir durum zaten. defalarca aradım, "hasar" birimine hiçbir zaman ulaşamadım, hatta çok defa operatör e dahi ulaşamadan telefon kapandı. en son bağır çağır ulaştığınız birimdeki insanlar üstüne sizinle dalga geçsin, paranızla rezil olun istiyorsanız hiç durmayın hemen bu firmadan hizmet alın.