şükela:  tümü | bugün soru sor
 • emperyalist güçlere karşı suriye'de işbirliği yaptığımız müttefiklerimizden biri olan iran'ın, devlet televizyonunda, hem de dışişleri bakanımız mevlüt çavuşoğlu'nun tahran'da bulunduğu sırada yayınlanmış haber yorum.
  https://tr.sputniknews.com/…silah-kullandi-iddiasi/
 • bbc ve sputnik midir nedir bunları asla takip etmeyin. yayınları onlara gelen talimatlar doğrultusunda bize karşı içeriklerle dolu tabi bizi sevdikleri için değil...
  sivilleri vuruyorlar, kimyasal silah kullanıyorlar gibi yalanlarla önümüzü kesmeye çabalıyorlar ama bilin biz bu yola çanakkale gözüyle bakarak çıktık dönen ne olsun...istediğin silahı ver kaçarın yok.

  bölgede öso'yu klor gazı ile vuran namuzsuzlar kendi yaptıklarını bu şekilde kapatmaya çalışıyorlar, suç at karala. 7'si ağır 20 öso mensubu kimyasal silah sebebiyle yaralı.
 • bu tip yalan haberler yapiliyorsa bilin ki turkiye cok dogru seyler yapıyor demektir. bugun mezopotamya esekleri avrupanin bilumum ulkelerinde eylem yapip bir de pesinden dayak yiyor. abd fransa sabah ve aksam olmak uzere gunde en az iki açıklama yapıyorsa bir seyler fena acitiyor demektir.
  ote yandan iran'in cikari daha baska. her seyden once mezhepcilik agir basiyor. turkiye bu operasyonla giderek gucleniyor. pek tabii guclenen bir komşu istemez zira kendisi de ayni topraklarda emellere sahip. yalan ve manipulasyonlarla hem devleti hem orduyu yipratma cabasi icerisindeler.

  hadi onları anladik. iran, abd, fransa ile cok benzer cumleleri savuran anamuhalefet partisine ne oluyor? adeta turkiye üzerinde emelleri olanlarin yurtiçi subesi gibi. abd dis islerinin aciklamasina benzer aciklamayi kilicdaroglu da yapıyor.

  hülasa bir seyler ulkemiz lehine dönüyor. ama icte ve dista cokca engelle karsilasacagiz. bunlari da goze alarak girdik zaten. devletin ilgili birimleri propagandalara etkili bir bicimde cevap ve karsilik vermeli.
 • fazla kara şimşek ve kurufasulyedendir o.. alışırlar zamanla ...
 • eğer iddialar doğruysa kimyasallara gerçekten çok üzüldüm. keşke daha şerefli bir düşmana karşı kullanılsaydı.
 • ekinlerimize dadanan süne zararlısı ile mücadele için filit şart, yapmazlar ama yapmalarını da çok isterdim süne mücadelesinde gerekirse dicle ve firat ırmağının sınırlarımızdan çıktığı yere küçük miktarlarda radyoaktif madde de kullanilabilir. süne zararlısı ile mücadele en etkin çözüm zararlının karanlıkta parlamasını sağlayacak düzeyde radyoaktif madde vermektir.
 • asparagas haberidir.

  zorda kalsam bir ihtimal ismet berkana inanırım ama iran haber ajansına gene inanmam. bu adamlar uzaya maymun gönderdik dedi. göya gönderdikleri maymun ile gelen maymun birbirine benzemiyor. photoshopu bile düzgün yapamadılar. bir ara radara yakalanmayan hayalet uçak yaptık dediler. hayalet uçak olmasını geçtim uçak uçamıyor bile. gerçi haklarını yemeyeyim uçamadığı için hava radarına yakalanmaz. belki trafik radarına yakalanır.

  her allahın günü ekonomi çok iyi herkes bizi kıskanıyor haberleri çıkar. sonra bakarsın ki ekonomik krizden millet sokaklara düşmüş. neyse, ne zaman işimiz biterse o zaman afrinden çıkarız. çünkü bizim operasyon photoshop ile yapılmıyor.
 • bizde ne gezer kimyasal silah, en fazla kezzap atmışızdır.
 • bizim de ypg'ye karşı aynı iddiamız mevcut fakat ülkemizde bilgili adam sevilmediği ve çok önceleri başı ezilerek bu ülkeden kovulduğu için bu iddialardan yurt dışı pr'ı ingilizce olarak çok iyi yapılan ypg tarafı dünya tarafından kabul görüyor gibi. ihale bize kalıyor anlayacağınız. cehaletimize cehaletimizle birlikte gömecekler bizi.
 • kabul edilmesi gereken bir gerçek var:

  (bkz: afin operasyonu'nun iyi gitmemesi)