şükela:  tümü | bugün
 • emperyalist güçlere karşı suriye'de işbirliği yaptığımız müttefiklerimizden biri olan iran'ın, devlet televizyonunda, hem de dışişleri bakanımız mevlüt çavuşoğlu'nun tahran'da bulunduğu sırada yayınlanmış haber yorum.
  https://tr.sputniknews.com/…silah-kullandi-iddiasi/
 • bbc ve sputnik midir nedir bunları asla takip etmeyin. yayınları onlara gelen talimatlar doğrultusunda bize karşı içeriklerle dolu tabi bizi sevdikleri için değil...
  sivilleri vuruyorlar, kimyasal silah kullanıyorlar gibi yalanlarla önümüzü kesmeye çabalıyorlar ama bilin biz bu yola çanakkale gözüyle bakarak çıktık dönen ne olsun...istediğin silahı ver kaçarın yok.

  bölgede öso'yu klor gazı ile vuran namuzsuzlar kendi yaptıklarını bu şekilde kapatmaya çalışıyorlar, suç at karala. 7'si ağır 20 öso mensubu kimyasal silah sebebiyle yaralı.
 • (bkz: heybetli türk yarrağının dünya turnesine çıkması)

  lan bizde ne yaraak varmış ayı gibi...

  iran'ından, 7 den 70 e sikik avrupa'sına, amerika'sından toprakları bin parçaya bölünmüş suriye'sine...

  operasyonu durduramayanlar, kardeşleri pkk piçlerinin vurulmasını engelleyemeyenler türlü karalamalara başvuruyor.

  kudurun. kara amlı dilolarınızı amından götünden sikiyoruz.
 • fazla kara şimşek ve kurufasulyedendir o.. alışırlar zamanla ...
 • eğer iddialar doğruysa kimyasallara gerçekten çok üzüldüm. keşke daha şerefli bir düşmana karşı kullanılsaydı.
 • ekinlerimize dadanan süne zararlısı ile mücadele için filit şart, yapmazlar ama yapmalarını da çok isterdim süne mücadelesinde gerekirse dicle ve firat ırmağının sınırlarımızdan çıktığı yere küçük miktarlarda radyoaktif madde de kullanilabilir. süne zararlısı ile mücadele en etkin çözüm zararlının karanlıkta parlamasını sağlayacak düzeyde radyoaktif madde vermektir.
 • asparagas haberidir.

  zorda kalsam bir ihtimal ismet berkana inanırım ama iran haber ajansına gene inanmam. bu adamlar uzaya maymun gönderdik dedi. göya gönderdikleri maymun ile gelen maymun birbirine benzemiyor. photoshopu bile düzgün yapamadılar. bir ara radara yakalanmayan hayalet uçak yaptık dediler. hayalet uçak olmasını geçtim uçak uçamıyor bile. gerçi haklarını yemeyeyim uçamadığı için hava radarına yakalanmaz. belki trafik radarına yakalanır.

  her allahın günü ekonomi çok iyi herkes bizi kıskanıyor haberleri çıkar. sonra bakarsın ki ekonomik krizden millet sokaklara düşmüş. neyse, ne zaman işimiz biterse o zaman afrinden çıkarız. çünkü bizim operasyon photoshop ile yapılmıyor.
 • bizde ne gezer kimyasal silah, en fazla kezzap atmışızdır.
 • kabul edilmesi gereken bir gerçek var:

  (bkz: afin operasyonu'nun iyi gitmemesi)
 • ele geçirilen teröristi öldürmeyen asker gidip kimyasal kullanıyor he mi?

  sen yine at yalanı ama sikeyim inananları.