şükela:  tümü | bugün
 • bendenizi şok içinde bırakan durumdur...

  iktidara yakın kanallarda dillendirilip duruluyor tıp ki fırat kalkanında oldugu gibi türk ordusu suriyeye musula girecekmiş.

  buraya kadar her şey normal ama ben en çokta hiç bir şey olmayacak ve olmuyormuş gibi davranan laikçilere anlam veremiyorum..

  ya bir tanesi bile şu konuyu eleştirmiyor olacak şey degil..

  arkadaş nasıl laikçisiniz siz, türk ordusunun musula girmesi demek eski bir türk topragının ele geçirilmesi demek.

  bu musulla kalmaz kerküke hatta 12 adaya kadar gider.

  allah aşkına bir şey yapınsana ne bileyim dünya barışnıı bahane edin emperyal degiliz diyin, kahrolsun akp diyin ama önleyin şu şeyi.

  suriyeye defalarca girilmemesi gerektigini söylediniz durdunuz sanki daha öncesinde suriye toprakları bizim topraklarımız degilmiş gibi, musula niye aynı bahaneyi bulmuyorsunuz..

  göz göre göre toprak kazanmaya başlıyoruz hiç mi müdahale etmeyeceksiniz.

  daha ne yapılması gerekiyor ki çıkıp isyan edesiniz..

  sadece içerde yapılan köprü gibi ne bileyim yol falan gibi olumlu şeylere itiraz edip abuk sabuk kulplar takmaktan mı ibaret sizin muhalefetiniz..
 • laikçi ? (bkz: dont feed the troll)

  acık kendinizi geliştirin birader.
 • türk ordusu musul'a girmeyecek.

  musul operasyonu başladı. operasyonda peşmerge, ırak ordusu, türkmen gruplar ve sünni aşiretler, pkk’ya yakınlığıyla bilinen şengal savunma birlikleri (ybş) örgütü, abd, ingiltere, avustralya, ispanya, fransa, yeni zellanda, hollanda, danimarka ve isveç askerleri yer alacak. belki katılan bir kaç ülke daha olmuş olabilir.

  ilgiçtir ki bu katılanların hiç biri ve ırak hükümeti türkiye'yi istemiyor. hatta bir şii lider, türkleri öldürün diye fetva yayınladı. abd, ülkelerini işgal ederken, kızlarına tecavüz ederken sesleri çıkmayanlar, türkiye'ye veryansın ediyorlar.
 • "tıpkı yerine tıp ki yazan bir cahilin hezeyanları" adlı metni okudunuz. şimdi sırada hava durumu...
 • laikler kadar başınıza taş düşsün dediğim durumdur.

  savaşa göndereceğiniz evlatlar sizin evlatlarınız değil nasılsa ama olur da alırsanız, şehit olacak evlatlar üzerinden gövde gösterisi yapmayı çok iyi bilirsiniz.
 • hala tıp ki mı tıpkı mıya takan insanları ortaya çıkaran başlıktır..

  olum musulun alınması söz konusu diyorum alo kime diyorum, arkadaş musul alınırsa siz yanarsınız, allah belamı versin rte krallıgını ilan eder, hadi şapkadan tavşan filan çıkartın siz seversiniz bu tür olumlu şeylere muhalefeti..
 • günün sonunda musulun bize gireceğini değiştirmeyecek durumdur.
 • musul'un misakı milli'ye dahil olması sebebiyle pek de kolay çözümlenmeyecek bir sorunun ilk hamlesidir.