• adamın motor kaputunu taptaplayarak kalk borusu çalması ayrı karizma, sonrasında basına verdiği demeçte kurduğu cümleler ayrı karizma. cumhurbaşkanım olabilir ben ikna oldum.

edit: arabanın içindekilerin dönemin maklubeci gebeşlerinden olma ihtimaline %99,99 verenler? devletin verdiği yetkiyi kötüye kullanarak iftira, taciz, aşağılama, kumpas... yöntemleri hiç şaşmıyor.
  • “türkiye bir polis devleti değildir, türkiye bir hukuk devletidir.” sözüyle olaya noktayı koymuştur efendim.
  • eski bir vidyoda gorulebilen ince lafidir. https://youtu.be/vsge55kkqky?t=70 da gerceklesen hu huu komsu kalk yapan ince'yi goren memurlarin noluoz amk seklinde ki bakilsari ile gulumsetmistir.
  • vakti zamanında chp genel başkan yardımcısı olan adnan keskin’in şoförü yurdal gültekin’in evinin önünde taciz amaçlı beklemekte olan sivil polislere sorulan sorudur.

muharrem ince’nin açıklamaları şöyle

“29 ekim cumhuriyet bayramı'nda, karmaşanın içerisinde, adnan keskin'e, bir polis amirinin sarıldığını, kravatını sıktığını, hakaret, darp ve tacizde bulunduğunu, bu sırada keskin'in şoförü gültekin'in de doğal olarak patronunu korumak istediğini'' anlatarak, şunları söyledi:
    ''bu çok doğal bir süreçtir, bir insani süreçtir. o günden bu yana bu şoför arkadaşımızın evinin etrafında sürekli polisler geziyor, sürekli taciz ediyorlar.
    iki gün önce evine geliyorlar. burada bir fuhuş iddiasında bulunuyorlar. 'bir ihbar aldık. burada fuhuş var' deyip lakayt bir şekilde eşini, ailesini taciz ediyorlar. o günden bu yana evin etrafında sürekli gezerek ailesini, çocuklarını bir taciz içerisinde ve bunu devletin polisleri yapıyor. türkiye bir polis devleti değildir. türkiye bir hukuk devletidir. herkes haddini bilmelidir.''

video

edit: yazım
hesabın var mı? giriş yap