şükela:  tümü | bugün soru sor
 • geçenlerde magazin editörü mevlüt tezel de yazmış. yahu bu şahan, yılmaz erdoğan, ata demirer gibi tiplerin birbirinin kopyası ve bir önceki filmin devamının devamı şeklindeki filmlerle salonlarda gereksiz yer işgal etmesinin önüne acilen geçilmeli. izleyici kaliteli filmlere ulaşamaz oldu. yabancı filmler yakında hiç gösterime girmeyebilirmiş.

  şu yerli soyguncular beş para etmez filmlerini tv veya internetten gösterseler de salonlarda yer işgal etmeseler gereksiz yere olmaz mı?

  veya bir limit kota konsa bunlara. %50'sınırı gibi bişeyler düşünülemez mi? insanı izledikçe aptallaştıran recep ivedik 5, eyvah eyvah 6, organize işler 4, kaybedenler kulübü 5 gibi para tuzağı sahtekarlıklardan kaçış yok mu?
 • youtube’da sadece barış özcan izleyen kafası bu amk. sorsanız porno izlemez, komik şeyler dinlemez bunlar popüler şarkılardan uzak dururlar. gazete okur, yabancı ve yüksek bütçeli sinema izler, operaya gider, haftanın 5 günü tiyatroya akarlar falan filan.
  şaka şaka amk kim izliyor bu enes batur çatur çuturu falan hep bu izleyenlere mal gözüyle bakanlar izliyor. yoksa bir enes batur nasıl 10 milyon izlensin? recep ivedik nasıl milyonlar izlensin?
 • bunlar yüzünden kaliteli filmlere ulaşamaz olduk. birçok küresel yapımcı türkiye'den çekilmeyi düşünüyor. çomar sığlığında boğulmak istemiyorum. recep ivedik, enes batur, organize işler falan bunlar ayrı bir platformda gösterilsin.

  hatta seçkin yerlerde bulunan sinema salonlarında sadece yabancı film gösterilsin.