şükela:  tümü | bugün
 • alenidir.

  yalan la yalan. bunların alayı gününe göre amerikancı olur, gününe göre moskofçu olur, gününe göre atatürkçü olur, gününe göre milliyetçi olur, gününe göre şereflikoçhisarsporlu olur. bunlar kaypak çünkü. bunlar zeminsiz. tabansız. dipsiz...

  şimdi reis, bunlara (solculara) sorsan, alayı amerikan karşıtıdır. kahrolsun emperyalizm ayakları çeker alayı. "katil amerika" diye slogan atarlar. son derece de güzel bir şey yaparlar böyle yaparak. zira amerika, bu dünyanın en cani, en vahşi, en yalancı, en sahtekar, en baş belası, en kan emici devletidir. hemfikir miyiz sayın solcu? evet.

  peki bu amerika, daha birkaç sene önce, ırak'a, "ovv nükleer silah var, amannn atom bombası var, oyyy biyolojik silah var..." diye girdi mi? girdi. peki bu dediklerinin hangisini ispat etti? hiçbirini edemedi. hemfikir miyiz? evet. değil mi?

  şimdi sen ne yapıyorsun peki? bu amerika'nın, kendi kukla tiyatrosu mahkeme salonlarında, kendi kuklalarına söylettiği laflara iman edip "rüşvet almışlar ya la..." diye dünyayı yerinden oynatıyorsun bangır bangır. niye? çünkü ooo türkiye'de bir bakan, zarrab'dan rüşvet almış. değil mi? senin imanın bu? niye iman ettin? çünkü yüce amerikan adaletinin tecelli ettiği ve gerçeklik bulduğu yüce amerikan mahkemelerinde, zarrab kişisi, "ben türk bakana rüşvet verdim." dedi. değil mi?

  ne güzel amerikan karşıtısınız lan siz. müthiş. adamlara yalancı deyin. sahtekar deyin. katil deyin. cani deyin. "denize döktük olmmm" diye hava atın üzerlerinden. sonra da bunları dediğiniz adamların sözlerine iman edip kendi devletinizin karşısına geçin, "he lan rüşvet almış" diye bu canileri onayın.

  iyi ki aklınız yok lan. vallahi bak. bir de aklınız olsa...
 • bildiğim kadarıyla ortalıkta abd'nin ambargosunu deldik yine deleriz diyen sadece davutoğlu var, geriye kalan bütün iktidar homojen bir biçimde "hukuka aykırı bir iş yapmadık, bunlar fetö kumpası" falan diyor. böyle bir durumda türk solu neden abd karşıtı olacağım diye "abd'nin çıkarlarına aykırı iş yapmadık" diyenlerin yanına geçsin sorusuna tam olarak cevap vermeyen, ne dediği anlaşılamamış önerme.
 • türkiye'de sol yoktur. türkiye, muhafazakar kapitalistlerden ve laik kapitalistlerden oluşmaktadır.
 • arkadaşlar türkiye ikiye ayrılır, abd ile çalışanlar, abd adına çalışanlar. bence abuk sabuk konuşmadan bir de böyle düşünün. mantıksız önerme.
  edit : imla ve tanım
 • asıl hukuk ülkemde olsaydı keşke diye düşünen onca insan varken akılsız kapitalist kaypak islamcı bakışı.