şükela:  tümü | bugün
 • alenidir.

  yalan la yalan. bunların alayı gününe göre amerikancı olur, gününe göre moskofçu olur, gününe göre atatürkçü olur, gününe göre milliyetçi olur, gününe göre şereflikoçhisarsporlu olur. bunlar kaypak çünkü. bunlar zeminsiz. tabansız. dipsiz...

  şimdi reis, bunlara (solculara) sorsan, alayı amerikan karşıtıdır. kahrolsun emperyalizm ayakları çeker alayı. "katil amerika" diye slogan atarlar. son derece de güzel bir şey yaparlar böyle yaparak. zira amerika, bu dünyanın en cani, en vahşi, en yalancı, en sahtekar, en baş belası, en kan emici devletidir. hemfikir miyiz sayın solcu? evet.

  peki bu amerika, daha birkaç sene önce, ırak'a, "ovv nükleer silah var, amannn atom bombası var, oyyy biyolojik silah var..." diye girdi mi? girdi. peki bu dediklerinin hangisini ispat etti? hiçbirini edemedi. hemfikir miyiz? evet. değil mi?

  şimdi sen ne yapıyorsun peki? bu amerika'nın, kendi kukla tiyatrosu mahkeme salonlarında, kendi kuklalarına söylettiği laflara iman edip "rüşvet almışlar ya la..." diye dünyayı yerinden oynatıyorsun bangır bangır. niye? çünkü ooo türkiye'de bir bakan, zarrab'dan rüşvet almış. değil mi? senin imanın bu? niye iman ettin? çünkü yüce amerikan adaletinin tecelli ettiği ve gerçeklik bulduğu yüce amerikan mahkemelerinde, zarrab kişisi, "ben türk bakana rüşvet verdim." dedi. değil mi?

  ne güzel amerikan karşıtısınız lan siz. müthiş. adamlara yalancı deyin. sahtekar deyin. katil deyin. cani deyin. "denize döktük olmmm" diye hava atın üzerlerinden. sonra da bunları dediğiniz adamların sözlerine iman edip kendi devletinizin karşısına geçin, "he lan rüşvet almış" diye bu canileri onayın.

  iyi ki aklınız yok lan. vallahi bak. bir de aklınız olsa...
 • amerika katil olunca rüşvetçiler aklanıyor mu?
 • türkiye'de sol yoktur. türkiye, muhafazakar kapitalistlerden ve laik kapitalistlerden oluşmaktadır.
 • arkadaşlar türkiye ikiye ayrılır, abd ile çalışanlar, abd adına çalışanlar. bence abuk sabuk konuşmadan bir de böyle düşünün. mantıksız önerme.
  edit : imla ve tanım
 • çünkü devlet nişanını türk solu verdi reza zarrab'a sayın amına koduğum dedirtti.

  türk solunun türkiye'de 100 tane tv kanalı vardı, türk vatandaşlığına geçmesini canlı yayınlarda türk solu sayesinde öğrendik. bir zamanlar nasıl fethullah gülen'e fetö dendiğinde küfür ediyordunuz ya bize (melih gökçek), aynı o hesap oldu. feto'yu biz beslemişiz gibi davranıyorsunuz.

  insanda biraz ahlak, biraz gurur, biraz haysiyet olur.