şükela:  tümü | bugün
  • şuan içinde bulunduğumuz en büyük yanılgı.

    kim abi bu akp? bu ümmetçi, bu halifelik özentisi, bu şeriat düşkünü, bu arap sevici adamlar hangi sıra türk tarihini tekeline aldı. bu adamların türk ecdadıyla uzaktan yakından nasıl bir alakası var? hangi ara bunların mitinglerinde göktürk bayrakları satılmaya başlandı? kim bunlar abi, isyan edesim geliyor... 10 yaşındaki kıza evliliği makul gören, asil asenalarımıza ikinci sınıf insan muamelesi yapanlar, bilim ve sanattan olabildiğince uzak olan, hayven ve doğa sevgisinden uzak, ata nedir bilmeden bütün islerini arap örf ve adetleriyle gören, zamanında şehide kelle diyip, terorist başına beyfendi ceken adamlar bugün nasıl olurda bizim anlı şanlı tarihimizi tekelinde tutar. nasıl arkadaş?

    hangi ara bunlar diriliş ertuğrul, muhteşem yüzyıl, dağ gibi filmlere, dizilere sahip çıkar oldu da biz muhalefet durumuna düştük. ulan bildiğin bir algı yönetiminin kurbanı olduk ya. türk tarihinin en büyük milliyetçilerinden, şuan yasadigimiz memleketin kurtaricisi ve kurucusu ulu önder atatürk neredeyse bunların yönlendirmesi üzere vatan haini sekline geldi, bizlerde onun yandaşları.

    uzun lafın kısası bu cumhuriyet bizim ağalar, bu tarih bizim, bu ecdad bizim. osmanlınının oğlancı padişahlarıda bizim istanbul fatihi fatih sultan mehmed'de bizim. bunların algı operasyonlarına gelmeyin, tarihinize, vatanınıza, milletinize sahip cikin.

    not: gerekli noktalama ve imla hataları falan ilerleyen saatlerde düzeltilecek.
  • doğrusunun "osmanlı tarihinin akp tekeline geçmesi" olması gereken ifade. akp ümmetçidir, onların tarihi osmanlı'nın kuruluşuyla başlar. o yüzdendir ki osmanlı hanedanını bu ülkeden dehleyen atatürk'ten nefret ederler.