şükela:  tümü | bugün
  • tek yorumum; atatürk'ün sesi çok daha iyi olabilirdi.

link

edit: mod arkadaşlar, başlığı "..reklam filmi" olarak duzeltirlerse sevinirim.
  • turk telekom batmadan milliyetçilik /akpcilik duyarı kasalım da millet iki kelam ettiğinde fedöcü pezeveng etiketini yapıştıracak malzememiz olsun reklamcığı.
    malum bu kurum şuan borcunu ödeyemiyor ve 3 büyük banka ensesine şamarı geçirmiş durumda. yarın hizmet veremezsek yarın dsl lambanız kırmızı yanarsa bu videoyu hatırlayın.
  • çok başarılı reklam olmuş. ofiste gözlerim doldu resmen.

ayrıca, tt akp'ye göz kırpmış olup bir sonraki seçimlerin pr'ına aday olduğunu göstermiştir.
  • yalamalıktır, yalakalıktır.
  • atatürk'ün sesinin erdoğan'ın sesinden daha ince ve biraz daha kısık ayarlanmasında bile bir kasıt yoksa ben de bir şey bilmiyorum. yalamalık diz boyu.
  • araplarin satın alıp firmayi teminat gostererek bankalardan alıp kaçtığı milyar dolarlık kredilerle de milli iradenin sesi oldunuz mu ?
  • yabancı sermaye ile milli gurur kasılan reklamdır.
    ben böyle kurumların böyle reklamlarını görümce duygulanmak yerine sinirleniyorum.

senin her yerin milli olsa ne olur be?..
  • tabakta yemek kalmadi lan yalamaktan
  • kurtuluş savaşı, kıbrıs barış harekâtı ve 15 temmuz gibi bu devletin ve milletin en mühim tarihsel olaylarından ve bu olayların devlete ve millete en az zararla ve zaferle sonuçlanmasında birinci derecede katkısı olan tarihî kişiliklerden tek tek, ince ince bahseden bir reklam filmidir.

çok güzel, çok dengeli ve çok etkili olmuştur. yapanın ve düşünenin aklına, azmine, cesaretine sağlık olsun.

buradan bile ayrıştırma ve bölüştürme devşirmeye çalışan, "sanki atatürk'ün sesi biraz şey olmuş da tayyip'in sesi biraz bir şey olmuş... kasıt var kasıt..." tarzında kötücül ve kışkırtmacı yorumlar yapanlar çıkmış ve çıkmaya da devam edecek ne yazık ki.

bu devlet hepimizin. atatürk bizim. erdoğan bizim. kıbrıs bizim. 15 temmuz bizim. osmanlı bizim. kurtuluş savaşı bizim. cumhuriyet bizim. türkiye bizim.

yapmayın. etmeyin. boş boş kavga gürültü devşirme uğraşı vermeyin. ayrıştırmayın insanları. bölüştürmeyin. her şeyin altında bir şey aramayın. her güzelliği bir pislikle eşleştirme ve yorumlama hevesinizden vazgeçin. lütfen. lütfen...
  • hizmeti sıfırın altında ama reklamı güzel olmuş.