• önceleri internet servisleri diye uyduruk bir isimle arıyorlardı. şu an direkt olarak türk telekom’dan arıyoruz diyorlar. abone numaram, adım, ev adresim hepsi ellerinde. telefonda konuyu sonra nereye vardırıyorlar bilmiyorum ama belli ki bir madik atma peşindeler. türk telekom’un da kendi adı kullanılarak yapılan bu işlere yıllardır çözüm bulamaması zaten saçma daha kötüsü bulmaması, ya da daha kötüsü kendisinin de bu işe karışmış olması ihtimali benim canımı feci sıkıyor.

beni arayan numara

0850 560 21 69

gayet düzgün diksiyonu olan tam bir çağrı merkezi kızı arıyor. ev adresinizi falan söylüyor. tt’den teyit ettim ve böyle bir numaradan arama yapmadıklarını söylediler. babamın üstüne olan bir hat için tt’de benim cep numaram var. aynı şekilde beni babamın adıyla da arıyorlar. benim telefon numaram babamın ismiyle türk telekom’dan başka hiç bir yerde eşleşmiyor. dolayısıyla bu sözleşme numarası, ev adresi gibi detayları türk telekom’un veri tabanından aldıkları çok açık. tüm herkese sesleniyorum, belli ki türk telekom topladığı bilgileri koruyamıyor ya da personelleri para karşılığı birilerine satıyor. türk telekom’a bir bilgi vereceğinizde ya da bir sistemi üzerinde şifre oluşturacağınızda dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap