şükela:  tümü | bugün
488 entry daha
 • muhtemelen olimpiyat stadı'nın açılışıyla benzer kadere sahip olacak olan stad. taksiyle gelmeyin, çocuk getirmeyin gibi çıkabilecek olası rezaletlere şimdiden kılıf uyduruldu bile:biz uyardık. çok üzülerek ön yargıda bulunuyorum ama muhtemelen ajax maçının ardından yeniden mecidiyeköy'e dönüş türküsünü duyup, sezonu orada kapatacağız gibi görünüyor durum. son resimlere bakmak bile stadın hala 50.000 kişiyi aynı anda misafir edemeyecek durumda olduğunu anlamak için yeterli. hala şantiye alanı gibi her yer. elbette her yeni yerin açılışında ufak tefek eksiklikler olacaktır ama vaziyet stada ulaşmanın bile başlı başına bir problem olduğunu gösteriyor. belki tek güzel yanı, bu açılışı yapmak için hiç bir şeyi gözü görmeyen adnan polat'ı o koltuktan indirmeye de bu açılışın neden olabilmesi ihtimali.
 • paralel evrende dahi, ali sami yen'e geri dönüşü olmayan arena. kulübüyle mahkemelik olan ilk taraftar topluluğu olarak tarihe geçeriz 20.000 kombine sahibi o olur.

  not: ali sami yen çok kısa bir süre içerisinde yıkılacak. beypazarı maçı'nın bile arena'da oynanması teklif edilmişti, yıkılma işlemlerinin hızlanması için... yarım milyar dolar para koymuş şirkete dersiniz, abi yarım sezon daha be diye...
 • bilette yazan koltuğa oturmada 3 korner 1 penaltı kuralı uygulanacakmış. 3 kere biletinizde yazan koltuğa oturmazsınız kombine kartınız iptal oluyor ve stadyum kara listesine alınıyorsunuz. gsbonus'unuzun taraftar numarası de-aktive ediliyor, sahip olduğunuz tc kimlik numarasına bir daha tek maçlık satış yapılmıyor.
 • nasıl ki hiçbir mucizesine tanık olmadığınız ibadet yerlerine inancınızdan dolayı mabet diyorsanız, buna da performansına bakmaksızın sevginizden dolayı mabet diyebilirsiniz.
 • - taksiyle gelmeyin.
  - çocukla gelmeyin.
  - saat 5'ten sonra özel arabanızla gelmeyin.
  - alkollü gelmeyin.
  - toplu halde gelmeyin.
  - hiç gelmeyin. (bir bu kaldı)
 • bence hepimizin sevmesi gereken stad. benim, sizin, annenizin, babanızın parasıyla yaptırıldı bu stad. insan kendi yaptığı şeyi sevmez mi?
 • galatasaray spor kulübü tüzüğüne göre tt arena'nın bulunduğu kompleksin adı.

  madde 135: kulübün kurucularından ve 1 (bir) numaralı üye ali sami yen'i anmak için kulübün üst hakkından yararlandığı stadyuma ali sami yen stadı adı verilmiştir.
  stadyum değişikliği halinde, stadyumun bulunduğu komplekse ali sami yen spor kompleksi adı verilir.
  kulübün yararlandığı spor tesislerine kulüpte simge olmuş gerçek kişiler hariç kalıcı olarak herhangi bir gerçek kişinin ismi genel kurul kararı olmaksızın verilemez. bu isimlerin başında mutlaka galatasaray isminin bulunması zorunludur.
  resmi site - tüzük
 • insanlar söylenenlere uyarsa, ulaşımı konusunda hiçbir sıkıntı yoktur. kanyon'a arabanızı bırakıyorsunuz, yemeğinizi yiyip, kahvenizi içerken stadyuma geçelim diyorsunuz. kanyon'un alt tarafından metroya binip, sanayi durağında iniyorsunuz. sanayi durağından stadyuma ring sefer var. normalden çok daha geniş ve uzun kıpkırmızı sadece galatasaray taraftarına özel bir vagon. ring seferden indiğinizde stadyum sol çaprazda kalıyor. yani kanyon'da kahvenizi yudumlarken, stadyumun dibine kadar gitmeniz 10 dakikayı bulmuyor. seyrantepe durağından ise stadyumun tam dibine giden tünelde bütün hazırlıklar bitmiş, yarın açılmaya hazır, en son temizlik işleri yapılıyordu, pırıl pırıl bir şekilde galatasaray taraftarını bekliyor.

  not: kanyon'dan para aldım evet.
 • birilerinin deli gibi kiskandigi stad. aglanmalarindan belli. yazik lan.
1692 entry daha