şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kaynak: .

  aydınlık gazetesi'nin özel haber olarak yayınladığı, bir kaç haber sitesi hariç medyada göremediğim, bu yüzden başlığını "iddia" olarak açtığım, iddiadan fazlası olmamasını umduğum yüz kızartıcı olay.

  edit : sansürlü görüntüleri izledim, izlemez olaydım. moderasyon lütfen başlığın iddia kısmını silsin. bu düpedüz orospu çocukluğu çünkü.
  bu ülkede nice gençlik kulüpleri sponsor ararken türk telekom'un bunlara destek vermiş olmasını da ayrıca kınıyorum. tebrikler, harika bir kulübe sponsor olmuşsunuz.
 • ortamlarda (bkz: dış güçler) deriz. kim bilecek?
 • bugünlerde herşey taciz tecavüz oldu bunun arkasındaki dış güçleri açıklıyorum:
  çin neden mi yaka kamerası satacaklar ya da diğer adıyla aksiyon kamerası ki herkes yakasına takacak.
  " göster bakim amk müfteri piç veledi göster nerde dokundum sana!"
 • eline krem sıkan antrenörü gördüğüm an kusmak istediğim olay. yüzüğü de var, ailesi karısı falan var pzvngin.
  evet yine idama karşıyım, ama ben devlet değilim ve benim çocuğuma biri şunu yapsa bütün hayatım bunu yapanları tek seferde değil günlere aylara yayarak işkencelerle öldürmeyi planlamak olur. bir gün bir gözünü dağlarım öteki gün bacağını testereyle keserim. ölene kadar, uzuv uzuv yakar parçalarım.

  ülkenin ayağa kalkması gerekirken ülke dediğimiz şey kindar beyinsizlerle dolduğu için ancak geleceğimizden korkuyoruz, twitter'da görüp googlelamasam hiçbir yerde rastlamadığım haber. google bile 2-3 araya sıkışmış haberi geri sayfalarda gösteriyor. ciğerim dağlandı be. kötüler, kindarlar, pislikler, şerefsizler cehennemi.

  https://www.ulusal.com.tr/…toplu-taciz-h208230.html
 • orospu cocugu takımın koçu m.e. su insanlarin yuzunu ve ismini gizlemeseler artik½
 • bu nasıl bir iğrençliktir? o çocukların psikolojileri nasıl kaldırır böyle bir aşağılanmayı? artık şaşırmayı da bıraktık da göndermeyin çocuğunuzu spora falan. hala şok geçiriyorum.
 • bu pisliğe bulaşan, buna çanak tutan, herhangi bir şekilde durumu hafifletmeye çalışan, buna göz yuman herkesin cezasını sonuna kadar çekmesini tüm kalbimle istiyorum.
 • hürriyet ve milliyet'in bir anlık zaafiyetle yayınlayıp sonra hemen kaldırdığı haberdir. google'a anahtar kelimeleri girdiğinizde, muhalif kaynakların yanı sıra hürriyet ve milliyet'teki haberler de çıkıyor ama linke bastığınızda haberin puf olup uçtuğunu anlıyorsunuz. yeter ki ülkemizdeki günlük güneşlik havaya zeval gelmesin, değil mi ama?

  o çocukların ve haber yapmayıp sümen altı olmasına göz yumduğunuz nicelerinin vebali boynunuzda olsun.
 • az önce öğrendiğim şoke edici olay. tekbir getirerek çocukların makamlarına krem sıkıyorlar, taciz ediyorlar, cinsel organlarına vuruyorlar. aklım almıyor. bir toplum göz göre göre çürüyor.
 • son durum hakkında herhangi bir haberin bulunmadığı iddia.