şükela:  tümü | bugün soru sor
 • evet, tam olarak böyle bir şey var.

  06.12.2018 tarihinde sabah 09:16'da gelen "internet paketiniz bitiyor, ek paket almazsanız çok pis faturaya yaslayacağız." gibi bir mesaj ile 13 tl'ye sattığını beyan ettiği ek paketi talep sonrasında size 19 tl'ye tanımlıyorlar.

  öncelikle müşteri hizmetlerini arayıp belirtilen paketin fiyatını sordum. 19 tl dedi müşteri hizmetlerindeki hanımefendi. "peki bana tarafınızdan gönderilen son iki smsin içeriğini okur musunuz?" diye bir istekte bulunduktan sonra sadece 19 tl'ye tanımlandığı bilgisinin yazdığı mesajı gördüğünü, paketin fiyatının 13 tl olduğunun yazdığı mesajın bulunmadığını da ekledi. ses kayıt sistemi olduğu için de üzerine bastıra bastıra smsin görünmediği konusunda sözlü olarak onay aldım.

  tabi ilk önce türk telekomun müşteri şikayet sisteminde şikayetimi dile getirdim, akabinde şikayet var sitesinden şikayet kaydı oluşturdum.

  gereken ne varsa, elimden ne geliyorsa bu konunun peşinden gideceğimi belirtmek isterim sayın ve sevgili sözlük. 6 tl beni fakir veya türk telekomu zengin yapmaz lakin bu ve buna benzer durum başıma üçüncü defa geliyor. 3-5 lira diye ses çıkartmayıp, en sonunda kafaya dank eden "ulan bunlar benim gibi günde bin kişiye böyle 6 tl yaslasa, yarısı ses etmese güzel kâr ederler haa." cümlesi ve insanları aptal yerine koymaları(müşteri hizmetlerinin smsi görmediğini beyan etmesi) gerçekten gurur kırıcı.

  hem her seferinde "burası hukuk devleti(her ne kadar olmasa da) kardeşim, git hakkını ara!" diyenlerin gazına gelip şikayette bulundum ve abimin gazına gelip buraya başlık oluşturdum.

  umarım benim gibi aptal yerine koyulan/aptal yerine koyulmaya teşebbüs edilen insanların haklarını aramasına ve toplumda bayrak kaldırmasına vesile olurum.

  ilgili sms dizisi; [https://i.hizliresim.com/r5gmj7.jpg https://i.hizliresim.com/r5gmj7.jpg]
 • bunları hariri yıllardır şeytti. şimdi bunlar de milleti şeytiyor
  ne ülke be..