şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şaka gibi firmanın şaka gibi hizmetidir.

türkiye genelinde internet yavaşladığı günlerde müşteri hizmetleri ile yapacağınız işlemleri yapamazsınız.
  • bu kadar az hatta hiç entry girilmemesi çok ilginç. bir kaç defa başıma gelen durum. arıyorum ve müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için tuşlanacak tuş duyurusu zaten verilmiyor. es kaza ki yedinci aramada falan bu yönlendirme duyuruldu onda da söylenen *su anda bu sistemlerimizde arıza olmakta. daha sonra aramanız gerekmekte biz daha sonra sizi arama sağlanamamaktayız* göz nurumuz türk telekom. ben aria müşterisi olarak başladığımda türkiye’nin en sempatik firmasıydı
  • telesekreter üzerinden bir birime bağlanmanız neredeyse imkansızdır efendim. ödeme iptali işlemi için, artık kayıp çalıntı bölümündeki görevliye ulaşarak öğrendiğim bir bilgiyi paylaşayım:

telesekreter bağlandıktan sonra 1,3,0 rakamlarını tuşladığınızda direkt müşteri hizmetine bağlanabilirsiniz.
  • yeni taşındığım bina desteklemediği için tarife değiştirmek amacıyla bugün aradığım servis. bağlandığım ilk müşteri hizmetleri temsilcisi "avantaj bedeli" adındaki ücretin (bkz: soygun) ne kadar olduğunu öğrenemeyeceğini söyledi, ayrıca yeni geçeceğim tarifenin ücretini dahi bilemeyeceğini belirtti.
    neyse efendim ikinci kez arayıp başka bir görevliye bağlandığımda öğrendim ki bedel 423 tl. ayrıca faturaya 6 tl zam geliyor.
    diyeceğim o ki bu konuştuğunuz temsilcilerin bazıları kolsuz veya kör oldukları için sistemden bilgileri göremiyorlar veya kasti olarak sizi soymaya çalışıyorlar. memlekette şu hiçbir vasıf gerektirmeyen işi bile düzgün yapan insan bulmak çok zor.