şükela:  tümü | bugün
  • türk telekom internet üzerinden çektirdiği yetmiyormuş gibi şimdi birde mobil üzerinden acı çektiriyor.
    olayın özeti:
    ukraynada yakınım olduğu için alo avrupa paketine üyelik aldım. sonrasında sms gönderdiler ve alo avrupa paketinden ukrayna çıkarıldı dediler. neyse iyi ki denk geldim mesaja ve müşteri hizmetlerini arayıp daha yüksek bedel olan alo dünya paketine geçtim.
    ikinci sefer bir sms daha gelmiş ukrayna alo dünya paketinden de çıkarıldı diye(sanki ukrayna ile savaş halindeyiz) ve bu süreden sonra bilmeden yaptığım 2 görüşme yüzünden yaklaşık 150 lira fatura girdi.
    şimdi işin rezillik kısmına gelince, kardeşim 1 ay içerisinde aynı ülkeyi farklı 2 paketten de çıkardınız ve sadece 1 sms bilgilendirmesi yapmışsınız. günde operatörlerden 100 lerce tanıtım mesajı geldiği için farkına varamamışım. bu kadar kolay mı, sadece iptal mesajı gönderdim de, millete girsin. peki ya önceki aylar gibi uzun konuşsaydım, 2-3 bin tl faturayı bulurdu heralde. siz siz olun operatörden gelen her mesajı okuyun !!!
  • basligi acarken interneti kesilen tt abonesi suserin yakarisi. guldum.