24 entry daha
  • 5 sene önce kapattığım hattımı kendi kendilerine aktif ederek fatura gönderen şirket. bu kazandıkları haksız paralar yüzünden umarım en kısa sürede batarlar.
  • (bkz: günaydın)
  • sonunda biri yazdi
  • 2020 olmuş hala tt kullanan var umarım daha çok dolandırırlar. beline kuvvet tt reis.
  • ben düzenli olarak hepsi tarafından dolandırıldığım için artık sadece inşallah fazla maliyetli dolandirmazlar diye dua ediyorum
  • ismi böyle daha güzel olmuş sanki.
  • telokomdan sonrasını okumadım.
  • eveen taşınılır. yeni altyapı farklıdır.

eskiden fiber vardı şimdi daha iyi fiber vs diyorlar neyse ben taşıma ücreti 32 lira ama aynı pakete anlaştım.

fatura geldi 65 den 130a çıkmış. 4 aydır kavga dövüş her hafta nerdeyse. en son bütün konuşmalar dinlendi edildi. hala 30-40 liram içerde kurtaramadım. ama tüketici mahkemesine giderim gerekirse
  • hattıma tanımlı 6gb tarifesini aktif hale getirmek için müşteri hizmetlerini aradım.müşteri hizmetlerine tarife değişikliği yapacağımı,hattıma tanımlı kampanyadan faydalanmak istediğimi belirttim.bana hattıma tanımlı 10 gb (aynı fiyat)’dan mı bahsettiğimi sordu,ben de böyle bir bilgim yok ama 10 gb ise nasılsa aynı fiyat,daha iyi o olsun dedim.arkasından beni bekletmeye aldı ve yanlış anlaşılma olmuş böyle bir kampanya yokmuş,o fiyata 6 gb tanımlayacağız dediler.e iyi madem o da işimi görür dedim telefonu kapattım.arkasından telefonuma 10 gb aynı fiyatlı tarife hakkım olduğuna dair mesaj geldi.müşteri hizmetlerini aradım,arkadaşınız bana yalan söyledi,böyle bir kampanya yok dedi ama varmış,mesaj geldi,şikayetçiyim dedim.müşteri temsilcisi mesajı gördüğünü,bu sebepten şikayetle ilgili kayıt açtığını belirtti.peki sonuç koca bir sıfır.neymiş mesaj sistemsel hata yüzünden gönderilmiş.çok şükür taahhütüm bitti,yeniletmek için aradıklarında beni nasıl kandırdıklarını belirtip üstelik deprem gibi en önemli anlardan birinde nasıl işlevsiz olduklarını ,sırf bu sebepten bile taahhütümü yenilemeyeceği söyledim.demez mi “deprem günü güncelleme yapılıyordu,bu diğer operatörlerinde başına gelebilirdi”,bunu duyunca bi kahkaha atmışım.allah kimseye türk telekom şanssızlığı vermesin madem deyip kapattım,daha ne denir bilemedim.
23 entry daha
hesabın var mı? giriş yap