• 30 gb haftalık kazandığım hediye sistemi. şaka gibi.
  • zırt pırt dakika veren kampanya. 2000 li yıllarda olsam buna çok sevinirdim ama yıl olmuş 2018 amk zaten 1000 dk heryöne bilmem kaç bin dk grup içi hakkım varken dakikayı napayım ben sayın türk telekom?

hiç yoktan güzel kampanyadır.
  • ılk zamanlar cok iyiydi gecen ay hep haftalik 5-10-30 gb almistim

bu ay tam tamina rezalet! gunluk 1-2-5 gb veriyor! gunluk nedir ya??? gunluk internet mi olur. bana gunluk 500 gb versen yine hicbirseye yaramaz! haftalik 2 gb olsun benim olsun! akilli ol turk telekom sansini zorlama...
  • diğer operatörlerdeki muadillerine göre çok daha iyi hediyeler veren uygulama
  • ‘sizi ve sülalenizi pazarlayabilir miyiz’ izinlerini vermeden yararlanılamayan kampanyadır.

o izinleri asla vermeyeceğiz, başka kapıya...

(bkz: kaşıkla verip kepçeyle geri almak)

https://s15.postimg.cc/…8990-52405_d728475.png?dl=1

[1]: bu izinleri verecek olan varsa, verilen izinlerin iptali bu kadar kolay olmayacak, hatırlatayım. iptal kısmında; toplu alınan izni, parça parça iptal ediyor operatörler.

[2]: “zaten izin vermesek de bilgilerimizi kullanıyorlar” diyenler, nasıl olsa ölecekleri için şimdiden en yakın köprüden atlasınlar. ‘tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak’ mantığıyla yaşanmaz.
  • türk telekom'un, turkcell'deki salla kazan'a benzer olarak ürettiği, her perşembe ücretsiz internet, sms, dakika kazanabileceğiniz yeni özelliği. online işlemler uygulamasını güncelleyerek bu özelliği görebilir , her perşembe katılabilirsiniz.
  • adam gibi adamdır.
    15 günlük döngü içinde 1 hafta internet ve diğer 1 hafta da her yöne konuşma paketi veren adam gibi adamdır.

internet gereksiz yere gitmesin diye paket cüzdanı yapsalar daha iyi olurdu
  • çalışmayan uygulama yapan gsm operatörü
  • haftalık 5gb vererek geçen hafta ki hatasını telafi etmiştir. eferim
  • 1gb haftalık hediyemi aldım. bol şans beyler. kadınlara yok :)
hesabın var mı? giriş yap