şükela:  tümü | bugün
  • kan bağımızın olduğu fakat aile bağımızın olmadığı h. isimli şahıs (öz abim olur) anladığım kadarı ile türk telekom'dan cep telefonu ya da tablet satın almış. faturaları ödeyemediği için de tahsilat birimine düşmüş olup türk telekom tarafından bu yüzden en az 6 aydır taciz edilmekteyim. ısrarla kendilerine "böyle bir kişiyi tanımıyorum, irtibatım yok, görüşmüyoruz" gibi açıklamaları yapmış olmama rağmen hala aramalarını sürdürmekte olup beni taciz etmektedirler. işin diğer bir tarafı da ikişer defa kalp krizi geçirmiş, stentli, yüksek tansiyon hastası anne ve babam da yine aynı şekilde aranmakta, sürekli rahatsız edilmekte.

bizim öncelikle numaralarımıza nasıl ulaştılar? sırf babam ve benim ayrı ayrı ttnet hesabımız var diye muhtemelen o şekilde kontak kurduklarını düşünmekteyiz. belki de 10 defa beni aramamaları gerektiğini, ailemin sağlık durumunu etkilediğini söylemiş olmama rağmen ısrarla aramalarını sürdürerek darlamaya devam ettiler. en son bu işlemden nasıl kurtulabilirim? ne yapmam gerekiyor diye müşteri temsilcisine sordum, borcu olan şahıs ile irtibata geçmem gerektiklerini söylediler. çok sıkıldım sözlük. ilk defa bu kadar laftan anlamayan bir firma ile muhattap oluyorum.

siz siz olun ttnet ya da türk telekom abonesi olacaksanız bir daha düşünün. görüşmediğiniz bir yakınınız yüzünden siz ve aileniz darlanabilirsiniz aylarca.
  • geçmiş olsun.
    başka şikayet eden bir ablamız için

(bkz: adana'da türktelekom bayine sıçan kadın)
  • aynı şekilde isim benzerliğinden avukat aracılığı ile tahsil yoluna giden t. t. nin önce beni daha sonradan ailemi aramasıdır.
    hukuk bürosundan aradığını söyleyip isim soyisim haricinde başka birşey söylemeyen, işgüzatların zorla t. c. kimlik numarası anne-baba adını istemesi ardından şu tutarlı borcunuzun tahsilatı için dava mava kelime oyunları yapmasıdır.
    tabiki de tongaya düşmedik, bir kalaylayıp ardından hukuk dersi verip bir daha rahatsız edilmeyeceğimizin özürlerini alıp telefonu '' son bir şey, telefonu yüzünüze kapatıyorum'' deyip kapatmışlığım var.
    bir daha ne arayan ne soran oldu.