şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
 • turk.net'i harcayacaklarını düşündüğüm tarifelerdir. ben 76 megabit'i 65 tl'ye kullanıyorum. adam 8 megabiti 85 tl'ye satacağım diyor. eyvallah müşteri hizmetleri yok, eyvallah mağdur çok da, bu şartlarda üye olmak için turk.net'in kapısında yatılır. ama buna nasıl izin verilir? aklım almıyor.
 • küfür gibi fiyatlara sahip tarifelerdir.

  olması gereken:

  8mbps: bu ne le?
  16mbps: 15tl
  24mbps: 20tl
  32mbps: 25tl
  50mbps: 35tl

  edit: bir sene sonunda fiyatlara 10tl zam yaptım, ona göre. ee memleketin durumu ortada yapacak bir şey yok. hadi yine iyisiniz köftehor şirketler.
 • arkadaş utancından mı ne unutmuş 4 mbps bağlantı da var. 59 tl o da.
  24 ay taahhüt vererek.
 • bu fiyatlar nedir böyle? düşürülmesi gereken kazık ötesi fiyatlardır.
 • belli türk telekom bir şeyi kaldırmış ama akn olmadığı belli
 • rakamlar bu kadar uçacaksa neden akn kaldırılıyor ne gerek var. bırakın kalsın akn güzel güzel. ben kota dolunca zaten 8 mbps alıyorum bunun için neden 90 tl vereceğim.

  edit: 24 mbps 50 gb akn için türksat kablo 49.99 tl ödüyorum. akn aşınca hız 8 mbps düşüyor ay sonuna kadar. şimdi kemiksiz 8 mbps için 90-100 tl çok çok uçuk rakamlar.

  8 mbps deyince zaten bu hizmeti kemiksiz alamıyorsunuz. şimdi durup düşününce bu adamlar 1 yıldır vatandaşa özgür internet akn kalkıyor mesajını pompaladılar. günün sonunda görüyoruz ki güzelce tokatlamışlar milleti.

  edit: https://tr.sputniknews.com/…net-tarifeleri-ackladi/
 • ulan geçen gün lansmanda kasıla kasıla fiyatlar 59 tl'den başlayacak diyorlardı. shiftdelete, donanımhaber, hardware plus gibi yalaka youtube kanalları da hangi tarife 59 diye sormadılar, soramadılar. nedeni belli oldu. 59 tl olan 4 mbps'ymiş amk. dalga mı geçiyorsunuz lan 4 mbps nedir kan emiciler?

  69 tl ödediğim 35 mbps tarifem de 149 tl'ye yükseliyor. ödeyeni siksinler.

  geri getirin akn'yi amk.

  not: bu fiyatlar yem de olabilir. önce çok fahiş fiyat açıklayıp, tepki gelince "bakın indirdik" diye yine yüksek rakamlar açıklayabilirler. 35 mbps 149 değil de 119-129 da olabilir. yine her türlü aşırı yüksek fiyatlar olur. kendi adıma akn kalkıyor diye maksimum +10 tl veririm. daha fazla 1 tl bile vermem. daha sonra yapılacak çakma indirim tuzağına düşmeyelim.

  (bkz: ölümü gösterip sıtmaya razı etmek)
 • umarım 24 ay taahhütlü fiyatlar bunlar değildir diye düşündüğüm fiyatlandırmadır.

  eğer 24 ay taahhütlü fiyatları bunlarsa, ocak ayında taahhüt sürem dolar dolmaz turk.net'e acilen transfer olacağım.

  zikerim müşteri hizmetleri olmamasını filan. müşteri hizmetleri yoksa yok. aynı hızı yarı yarıya fiyatla alırım.
 • (bkz: türknet)