şükela:  tümü | bugün
  • aaa biz öderiz. şimdi önce gidip devlet büyüklerimizin elini öpsünler. sonra ziraat veya vakıfbanka başvuruda bulunsunlar. kredileri 5 dakikaya hazır. kredi vermeden bırakmayız. koskaca türk telekomu yüzüstü mü bırakalım?

edit: başlık başa
  • tüm türk telekom abonelerine trt payı tarzı ilave 10 dolar ekleyerek kolaylıkla ödeyebilirler borçlarını. herşeyi biz mi söyleyeceğiz yapmayın allah aşkına burası türkiye.
  • temkinli yaklaşılması gereken haberdir, şu haliyle iddia edildi tarzı habercilik seviyesinde
  • ölen anacığımın evindeki kabloluyu kapatmadık diye 200 lira için rahmetliyi icraya vermiş dangalaklar silsilesinin borcunu ödeyip ödeyememesi beni asla ilgilendirmiyor. beter olsunlar. beni sevindirmiş haberdir.
  • o kadar beddua , bilemedin negatif enerjinin hiç bir zaman boşa gideceğini düşünmemiştim. better olsunlar.
  • hazır mısınız?

(bkz: faturalarda türk telekom payı)
  • gerçek olmayan, ya da en azından bu şekilde ifade edilemeyecek durum.

zira linkteki haberde de belirtilmiş olduğu üzere ödenmemiş olan borç turk telekoma ait değil, çoğunluk hisseye sahip olan otas şirketine ait. yani mealen türk telekomun büyük hissedarı borcunu ödeyememiş.

piyasaya hakim şirketler hakkında böyle lüzumsuz atıp tutmayın derim. zira malum (bkz: sermaye piyasası kurulu)
  • damat berat hemen el atsin bu ise.
    araplara bedava verdikleri firmanin zarar etmesi kabul edilemez.
    faturasi bize cikmali.