şükela:  tümü | bugün
  • 1 temmuz 2018 itibariyle gerçekleşmiştir. tabi bu hızı sadece üst segment tarifeler yani fibernet ve hipernet (vdsl) aboneleri alabilecektir.

2018'de 4 mbit upload komik olsa da insanlık için küçük, ama türk telekom için çok büyük bir adım bu!

adamlar tam tüccar! ellerindeki malı gıdım gıdım satıyorlar. şimdi upload hızını 50 mbit yapsa ellerindeki simetri tarifeleri yüksek fiyattan kime kakalayacaklar?
  • zaten uzun zamandır olandı.

100mbit kapıya kadar fiberim var ve uzun zamandır ( 1-2 ay ) 4.5 mbit civarı upload alıyorum testlerde. normali budur, azdır bile.
  • hamdolsun internette de şahlanış başladı. fazla söze gerek yok, inönü döneminde upload hızı kaçtı şimdi kaç?
  • bir superoffline kullanıcısı olarak beni oldukça şaşırtan hızlardır. malum benim oturduğum bölgede daha fiber internet olmadığı için maximum görebildiğim download hızı dahi 700 kbps. upload ise 2 mblık dosyayı yaklaşık 5-6 dakika arasında upload ediyor. sürekli internet kesilmeleri de oluyor. 4mbit uploada yabancı biri götüyle güler ama bize güzel gelişme gibi geliyor.
  • hükümetimize helal olsun. atatürk zamanında internet bile yoktu memlekette. şimdi dört bir yanı fiber ağlarla ördüler.

ördüler de ne oldu sanki. en pahalı, en yavaş ve en yasaklı interneti kullandırıyorlar bize allah’ın belaları.