şükela:  tümü | bugün
  • şöhret kafası programının birinciliği kimseye kaptırmayacağı formatlar bütünü.
  • adını hatırlamıyorum da soruyu bilemeyince suya düşürülen yarışmacıların olduğu yarışmadır.

o ne öyle ya yarışmaya kuru gidiyorsun suya atıp yolluyorlar.
  • (bkz: dokun bana)

bbg ve benzeri yarışmaların hayatımıza fırtına gibi girmekte olduğu dönemlerde çıkmıştı. konsept şu, belli sayıda yarışmacı arabayı tutuyorlar. dokunuyorlar yani. etrafında falan dönüyorlar. günlerce.

arada tuvalet, su ve yemek mola hakları vardı belli saatlerde. uykusuzluktan elini bırakıp yürüyen falan oluyordu fark etmeden onlar eleniyordu. dokunmayı hiç bırakmadan devam eden kazanıyordu arabayı.

ve bu kadar sıkıcı ve saçma bir yarışma baya izleniyordu.
  • adını hatırlamıyorum da, az ünlülerin ve ünü unutulmaya yüz tutmuş olan ünlülerin çok ünlü olmak için aç kaldıkları, saçma sapan kavgalara giriştikleri, artistlik yaptıkları bir yarışma vardı. dominik'te falan geçiyordu. iyi bir aday olabilir bu başlığa.
  • üstedit: ben adını aramaya çalışırken misericord yazmış bile.
    adını hatırlamıyorum da (kendimce google amcaya sordum ama bulamadım) bbg sonrasıydı, show tv'de yayınlanmıştı, ortada bir araba, yarışmacılar arabaya ellerini koyuyor, saatlerce, günlerce dayanamaya çalışıyor, elini çeken eleniyor, sonuna kadar dayanan arabayi kazanıyordu. arada hatırladığım kadarıyla 5-10 dakikalık ihtiyaç molası ve uyku için bir kaç saat vardı. gördüğüm en saçma ve insanı en çok aşağılayan program buydu.
    edit: buldum programin adını; (bkz: dokun bana)
  • üst edit: birçok çaylak arkadaştan mesaj geldi yarışmanın adı (bkz: hugo) imiş :)

adını hatırlayamıyorum da bir çocuk vardı zamanında 3 e basamayınca küfür etmişti
  • net bir şekilde (bkz: kuaförüm sensin)'dir. kendine işkence yapmak isteyenleri özge borak'ın alık sunumuyla bu aptal programı izlemeye davet ediyorum. kuaförleri çingene mahallesi kuaförü seviyesinde, asla düzgün makyaj-sac bilmeyen ebleh kuaförler arasında seçilmeye çalışılmaktadır. ya o kadar program yapmışsın bula bula kuaför diye bunları mı yarıştırıyorsunuz. yazık. 90'larda herkesin kafasına sarı kazzzzık gibi saç spreyi sıkan kuaförlerden farkları yoktur.
  • ünlümsülerin havuza atladığı bir yarışma vardı. daha kötüsünü görmedim.
    (bkz: ben burdan atlarım)