• tövbe haşa bu ne demek ? asla öyle bişey yok (!)
    ulan adamlar sigaranın dumanını bile sansürler hala geldiler ne diyorsunuz siz
  • insanımızın ülkemizin değer yargıları çerçevesinde yayın yapabiliyor.

soruyorum bende ülkemizin, insanımızın değer yargıları nedir? ülkemizin, insanımızın değer yargıları mı yoksa sizin işinize gelmeyen şeyler mi ülkemizin değer yargıları?

sigaraya sansür varken silaha yok. çoğu türk dizisinde hep silah var. bizim ülkemizin değer yargıları silah o zaman.
  • “halkın tamamını aptal yerine koymaktır.”

“herkes hakkaniyet ölçülerinde. insanımızın ülkemizin değer yargıları çerçevesinde yayın yapabiliyor" demek bile üzeri kapalı otosansüre zorlamaktır.
  • 'tabii ki yok, manyak mısın?' şeklinde cevaplanması gereken soru. payitaht abdülhamit, diriliş ertuğrul gibi dizimsilere sansür var mı, yok. a haber'e sansür uygulanıyor mu, yok. tamam işte daha ne olsun? rahmetli kemal sunal'ın 10 yıldır türk tv'lerinde eşşoğlueşşek diyememesi, tellioğlu kadınlarının hamamda 'bağa girdim' şarkısını söyleyememesi, hababam sınıfı'nın, mahmut hoca'dan kaçmak için çıktığı çatı katında ellerindeki 'buzlanmış nesneleri' ağızlarına götürüp duman çıkarması, davaro'yla hıyarto'nun tamamen 'buzlanmış şişelerden' döktükleri tamamen 'buzlanmış sıvıyı' içtikten sonra davaro'nun kendinden geçmesi falan bunlar önemsiz detaylar...

bizim milli ve manevi değerlerimiz hükümetimizin o yıl içinde uygun gördüğü değerlerdir, çünkü malumunuz samanyolu tv bir 5 yıl önce milli manevi değerlerimize en çok katkı yapan kanaldı sonra terörist olup uydudan silindi, demek ki sürekli güncellenen bir şey bu 'milli manevi değerler'. bu değerlere uymayan dizi ve filmler ise teröristtir, vatan hainidir!
  • e.a.

diye cevaplanası akp kurmayı sıçm... pardon saçmalığı.
  • türk insanını uyuşmuş a haber izleyicisinden ibaret sanan bakan beyanı. bizim kafamız açık neyin ne olduğunu görüyoruz
  • geçen gün çok uzun zaman sonra bir türk dizisini televizyondan izlemeye niyetlenmiştim ki, daha özette içilen rakının buhulandığını görünce vazgeçtim. tabi bu sansür değildi. çünkü rakı ülkemiz değer yargıları içinde yok. değersiz. tü kaka. içen de, içiren de kaka hatta.

tanım: türk televizyonlarında her türlü sansür vardır.
hesabın var mı? giriş yap