şükela:  tümü | bugün
 • ayrılan karı kocaları ve aile fertlerini buluşturan film gibi programını, sinan çetin'den sonra bir dönem kaya çilingiroğlu sunarken programın o haftaki konuklarından karadenizli vatandaşın, evi terkeden karısını niçin dövüp de evi terketmesine neden olduğunu açıklarken, sunucu kaya çilingiroğluna "benden habersiz kaynanama gitmiş, kaya bey soruyorum size sizin hanımınız sizden habersiz kaynananıza gitse siz ne dersiniz?" şeklinde sorması, programın devamında da benzeri örneklerle "soruyorum size kaya bey, hanımınız size haber vermeden gezmeye gitse siz kızmaz mısınız?" "kaya bey, kendinizi benim yerime koyun, hanımınız sizden habersiz çarşıya gitse siz olsanız sinirlenmez misiniz?" şeklinde sorular sorarak kendini savunmaya çalışması, o dönemde şöhretinin zirvesinde, gamsız kasavetsiz rahat hareketleriyle magazin dünyasının yıldızı şeklinde yaşayan hülya avşar ile evli olan kaya çilingiroğlunun ise hanımının kendisinden habersiz bir yere gidip gitmediği konusuna girmeden ve belki de soruların absürdlüğünü farketmeden programı devam ettirmesi.
 • ceviz kabuğu programında yaşar nuri öztürk'ün hararetli bir şekilde konuşurken dengir mir mehmet fırat'ın adını söyleyemeyip. "o mingirler dingirler..." diye bahsetmesi.
 • türkiyede televizyon ile ilgili yaşanabilecek en coşkulu şey, onu camdan atmaktır. beşinci kattan düşen televizyonun yere değdiği an, türk televizyon tarihinin en muhteşem anı olacaktır.
 • kral tv'de beyaz ekran üzerine kapkara haykıran puntolarla:

  "yayınımız radyo ve televizyon üst kurulu tarafından 2000 yılının eylül-ekim aylarının muhtelif tarihlerinde yayınladığı 'itiraflar, fantezi adası, kirli aşk, amatör kızlar, sınır tanımayanlar, zevk sanatı, sanal seks-1, sanal seks-2, dünya dışı ilişkiler, ihtiras çemberi, lolita 2000, karamela sepeti, zevkin doruğunda, muhteşem vücutlar, vahşi batı, fantezi evi, aşk oteli, doyumsuz arzular, veronica 2030, zindan ateşi, zorrita ve özel servis' adlı filmlerin 3984 sayılı kanunun 4/d bendinde belirlenen "genel ahlâk, toplum huzuru ve türk aile yapısına uygun olmak" ilkesinin ihlali gerekçesiyle bölge idare mahkemesi kararı üzerine yedi (7) gün süreyle geçici olarak durdurulmuştur."
 • star'da yayınlanan transformers adlı çizgifilmde, optimus brian'ın* gelen bir autobot'a "iyi haberlerle geldin inşallah" demesi..
 • hatırladığım kadarıyla $u elifnağmenin sunucusu olan hatun muydu neydi, böyle 5er dakkalık yarı$malar yapıyolardı ara ara star'da. telefonla katılanlara soru soruyodu i$te. neyse i$te, 10 kasımlardan biriydi o gün, ve telefonla bağlandı biri. soruya bakar mısın, bir de cevaba:

  sunucu: "biz bugün neyi kutluyoruz?
  seyirci: "atatürk'ün ölümünü"
  sunucu: "tebriklerrr! doğru cevapp!"

  bunu izlemi$tim ben ya. gözlerimle gördüm. kulaklarımla duydum. tersini yapamazdım zaten, zira reseptörleri farklı alanlara bağlanıyorlar.
 • yara* adlı filmin isim hatasıyla ekranın sağ alt kısmına yazılması unutulacak gibi değildir efendim

  http://www.youtube.com/…u07uroxraxg&feature=related
 • yasmin levy türkiye'ye konsere gelir. on yaşından beri dinlediği imparatora konuk olur. ibo her zamanki allah cezanı verecek tavrı ile çevirmene çevir bakalım niye perşembeyi cumaya bağlayan gece şarkı söylemiyormuş. allahtan çevirmen usta bir bilek hareketi ile cumayı cumartesi olarak çevirdi. üstüne bir de yasmin'in ibo'yu konsere davet etmesi ve konsere gitmeyi düşünen kitlenin geçirdiği şok. ben sana hayran sen cama tırman'ın resmini yapabilir misin abidin işin kolayına kaçmadan ama?