• (bkz: #7420460)
  • yıllar yıllar öncesinde kanal 6'da yayınlanan üç silahşörler animesinde (japonların yaptığı bir versiyon gerçekten), 3 silahşörlerden biri kızdır ve dartagnan bunu banyo yaparken görür; biz de kızın memelerini görürüz. şimdi olsa makaslanacak olan bu sahne benim gibi küçük bir çocuğu o kadar bozmamıştır sanırsam. hayır hayır, dünya'yı yok etmeyeceğim.

iki yıl sonra edit: arise'ın katkısıyla, aramis'miş o kız :)
  • bir zamanlar kanal d'de yayınlanan şaka gibi isimli programın bir bolumunde izlediğim hadisedir.

olayımız hulki cevizoğlu'nun ceviz kabugu programına zekeriye bayaz'ı konuk ettiği bolumlerinden birinde yasanıyor. zekeriya hocamız bir toplantı organizasyonundan oturu dolandırıldıgını anlatıyor. dolandırdıgı iddia edilen(ismini hatırlamıyorum) şahısa telefonla bağlanılıyor. arkada sazlı, sozlu, darbukalı fasıl eşliğinde şu diyalog geçiyor:

h.c. : sayın bilmemne zekeriya beyaz onu dolandırdıgınızı soyluyor?(yuksek seste fasıl sesi geliyor karşıdan)

x.x. : aloooo sesiniz gelmiyorrr

h.c. : ee normaldir muzik var daha sessiz bir yere gecemez misiniz

x.x. : ya ben çiçek pasajı'ndayım şu anda. gecen bi tercümanlık işi vardı ordan gelen parayı yiyoruz(aynı yuksek seste fasıl devam etmekte)

h.c. : eee daha sessiz bir yere gecerseniz zekeriya beyaz'ın size soracakları vardı.

x.x. : ya şimdi yanımda kız arkadasım var ama

h.c. : zekeriya bey siz sorunuzu sorun isterseniz

z.b. : ..... beni arayan siz değil miydiniz beyefendi?

x.x. : ya hocam sesin pek gelmiyor. onu boşver de biz senle bi rakı içelim yaaa!!

z.b. : ....

h.c. : beyefendiyi alalım lutfen hattan. evet hocam size rakı içelim dedi.

z.b. : duydum...
  • bir programda sanal reklam olarak verilen reklamlardır. ama en komiği ve acısı az önce canlı canlı yayında verilen gülşen mi haklı erol köse mi telefon hattıdır. arayıp söylüyosunuz ve bunun karşılığında araba alıyosunuz. ne kadar güzel.
  • (bkz: #8875253)
  • 2006 dünya kupasında arjantin meksika maçının ardından* kanal 1'de yayınlanan kupa da kupa programında program açılırken fonda "dont cry for me argentina" çalması ve de tolga alparslan'ın kafasında sombrera, sırtında arjantin formasıyla ahmet çakar'la birlikte başları önde programa başlamaları.
  • tgrt ekranlarında menekşe plajı ve orda denize giren insanlarla röportaj yapılmaktadır.

sunucu - efendim burdan denize giriyorsunuz temiz mi buralar
    kadın - yok yok değil pis gibi duruyo sular
    sunucu - e teyzecim madem pis diyosun niye giriyosun o zaman suya
    kadın - e yavrum biz bilinçsiziz ya o bakımdan giriyoruz suya.
    sunucu - ?
  • kktc televziyonu olan brt'den bir dumur;
    kiran kirana kavga dovus sona ermis bir mactan sonra takimlardan bir tanesinin yoneticisine mikrofon uzatilir...

-haydar bey mac hakkinda ne diyeceksiniz?
    -uzulerek soyluyorum ki bu macta isporun i'si yoktu
    -....
  • • istemi betil'in nam-ı diğer laz ziya'nın kıyak kafayla pazar keyfi'ni sunması, programa katılan haftanın talihlisi kadın izleyicinin korku dolu bakışlarla istemi betil'in ellerini tutarken istemi betil'in bir o yana bir bu yana sendelemesi, istemi betil'in kadına shubuo'yu defalarca telaffuz ettirmeye çalışması, kadının korkudan titremesi...
    • turgay şeren'in ahmet çakar'ın vurulduğu hafta telegol'de "ben o'na çok güzel bir isim bulmuştum. 'çakar çakmaz' diyordum o'na, o da gelir boynuma sarılırdı, ben de o'nun boynuna sarılırdım..." diyerek üzüntüsünü dile getirmesi, stüdyoda duygulu anlar yaşanması...
    • ilk serinin “biri bizi gözetliyor” yarışmacılarına final armağanı olarak verilen "orada neler oluyor?" adlı yaz tatilinde sunucu öykü'nün geri geri yürürken ayağının bir anda kayıp kısa bir süre “tutun beni!” diye bağırdıktan sonra suya düşmesi...
    • seda sayan'in show programına katılmayı reddeden hülya avşar için gazetecilerin önünde " 'tünegö' güveniyorsan geleceksin güzelim!" demesi...
    • melih gümüşbıçak'ın ismet badem'le beraber sunduğu bir basketbol maçının sonunda yayını kapatırken; "yapımda ve yayında emeği geçen tüm arkadaşlar adına ben ismet badem....." deyip kalakalması. bunu duyan ismet badem’in hemen devreye girip; "hayır, ben ismet badem!" demesi. hangisinin “kim” olduğunun anlaşılamaması...
    • reha muhtar'ın, show haber'e konuk olan van damme'a bir gazete başlığı gösterip "ne zaman öleceğini bildiğini söylemişsin" demesi, van damme'ın sinirlenip gazeteyi yırtıp atması...
    • sacramento için hayati önem taşıyan san antonio maçından bir gün önceki nba stüdyo programına canlı bağlanan hidayet’in, gayet ciddi sorular sorulurken "yarın maçta size öpücük göndereyim mi?" demesi, hidayet'in menajeri, kaan kural ve murat kosava'nın bir anda afallaması...
    • yarışmacılara türkiye haritası üzerinde şehirlerin yerlerinin sorulduğu yarışmaya sahip bir pazar programında sunucunun espri olsun diye hüner coşkuner'e istanbul'un yerini sorması, hüner coşkuner'in istanbul'u, iç anadolu dolaylarında aramaya başlaması, sunucunun "istanbul dedim sayın coşkuner!" diye uyarması üzerine hüner coşkuner'in "uçaktan inip programa geldim de çok yorgunum" demesi...
    • a takımı'nda türk sinemasının sorunları tartışılırken, genellikle yumuşak rollerle adını duyuran bir oyuncunun mikrofonu kapıp, en önde oturan müjde ar için "yönetmenlerin altına yatıyorsun, bilmiyor muyuz?" demesi, tüm konukların donakalması, savaş ay'ın bu kişi adına özür diledikten sonra "canım, müjde abla değil ama yatanlar var, biliyoruz!" diyerek stüdyodakilere overdose donuş yaşatması...
    • star ana haber bülteninde otoyolda devrilen bir arı kamyonunu haber vermek için trafik polisinin araçları durdurması ve "ileride arı kamyonu devrildi, arılar aşırı derecede saldırgan, içeri girip sizi sokmamaları için camlarınızı kapatın!" diyerek uyarması. haberin ikinci bölümünde belli ki turist bir aile ile aynı otoyolda güneye giderken aynı polis ve star haber muhabiri tarafından durdurulması, ingilizce özürlü spikerin "hanifıleey, hanifıleey!" (bal sineği: arı?) diye bağırması, durumu doğal olarak anlamayan turistin kararlı bir şekilde "no, no!" demesi üzerine, muhabirin, turistin suratına "git de gör!" diyerek aileyi camı açık şekilde yollaması... son gördüğümüzde kameraya gülümseyip, el sallayarak "bay bay" diyorlardı...

shockhaberden alıntı
hesabın var mı? giriş yap