• memleketimin kaçkar tv adındaki televizyon kanalında pala adında bir şahıs tarafından yapılan gafla bir haftadır gülmeme neden olan olaydır-rezalettir de ayrıca.
    olay :

pala şahsı canlı yayında program yapmaktadır. programa reklam arası girildiği sanılır lakin canlı yayın devam etmektedir ki pala tüm karadenizliliğiyle patlatır lafı

-uşaklarr ben bi siçmağaa cideyimm
    ..........

arkadaşları işaret eder canlı yayında olduğunu ve düzeltmeye çalışır bu durumu

-evet sevcili izliyicilerumm; bucunluk şakamuzu da yaptukkk şimdi sıradaa ne varmiş bakalummm
    ....

(bkz: laz olduğunu belli etmenin yolları)
  • ntv spikerleinden birinin(kaplan soyadliydi da ismini hatirlamiyorum simdi kanal 7 de) haberleri okurken kopmasi. jenerigin yeniden girilmesi suretiyle olayin kapanmaya calisilmasi.
  • 15 temmuz akşamı yan odadan duyduğum,duyar duymaz salona koşup hangi kanal,program die baktığımda flash tv'nin konuşan türkiye adlı programında cereyan eden bir an.

programda eline mikrofon almış bir kadın başından geçen bir olayda bir adamın ağzından sarf edilen sözü söylüyor.şöyle bir şey.

kadın:adam ananı sikerim dedi.

bu sözün üzerine programı yöneten bip bip die sesler çıkararak olaya müdahale ettiysede olan olmuştu.
  • 90lı yılların başı, star daha yeni çıkmış. ümit aktan spor haberlerini sunmayı bitirmiş;

- spor haberlerini sunduk, şimdi kaan yakuphanoğullarından'dan hava durumunu dinleyeceğiz. (burda biraz kıkırdar kendi kendine)
    - (bozulmuştur) teşekkürler ümit aktantantan!
  • yıllar önce... ateş hattı'ndaydı sanırsam. konu neydi tam hatırlayamıyorum ama tartışma feci kızışmıştı onu biliyorum. ortamın en hararetli anında melih gökçek ile emin çölaşan birbirlerine laf sokma, akabinde de inceden tehdit etme yarışına girmişlerdir:

m.g. : belediyede sana bir kameraman ekibi tahsis ettik, takacağım onları peşine, tüm gün seni takip edecekler, açığını yakalayacağız, o zaman gör...
    e.ç. : asıl ben senin arkana takacağım koca bir kameraman ordusu, rezil rüsva olacaksın, asıl sen kendine dikkat et!

tam bu sırada reha muhtar programın akışını kurtarmak için araya girer:

"lütfen sakinleşelim efendim, daha fazla tartışmanın anlamı yok, zaman gösterecek artık kim kime takacak... ee... kameraları yani..."
  • okan bayülgenin zamanında (ne akla hizmet bilmiyorum) çıktığı esra ceyhanla a'dan z'ye programında esra ceyhana dakika başı laf sokması üzerine esra ceyhanın "o kadar dalga geçiyor, ama sevgili seyirciler, buraya kadar gelmiş, demek ki onu da buraya çeken bişey var!" diye yorum yapması...

akabinde okan bayülgenin gözlerini açarak aniden "evet!!! cinayet arzusu!" diye cevap vermesi...

bunun üzerine esra ceyhanın hafiften ürkerek stüdyodaki diğer konuk olan hayvan eğitmeninin getirdiği ördek, köpek, vs. 'ler ile "amaaan burda başka konuklarımız da varmış, nasılsınız?" diye hayvanlara dönerek konuşmaya başlaması...
  • tuğçe sanın pitonunun canlı yayında uyuyakalması... ve tüm diretmelere ve ısrarlara rağmen hiçbir tepki vermemesi. akabinde programın en büyük atraksiyonunu yitirmesiyle donuklaşan ve ne diyeceğini bilmeyen çehreler...
  • hülya avşar'ın canlı yayında özcan deniz'e "askerde cinsel ihtiyaçlarınızı nasıl gideriyordunuz" diye sorması üzerine özcan deniz'in "sizin resimlerinizle" diye cevap vermesi..
hesabın var mı? giriş yap