şükela:  tümü | bugün
 • herkes delikanlı,herkes mahallenin abisi modunda. bu ne amk ?! şansımı ....
 • insanlar kıt kanaat geçiriyor, çoğu paraya ihtiyacı olduğu için istemediği işlerde çalışıyor ve hatta çalıştığı işten mali tam karşılığını alamıyor ,
  kaldı ki aldığını bol vergili faturalara gömüyor.

  insanlar mutlu değil. bu nedenle yüksek tepkiler, anksiyete, şiddet eğilimi daha da artıyor.
 • iki temel sebebi vardır.

  1. kurtlar vadisi ile başlayan şiddet ve sert adam imajı güzellemesinin yıllarca istikrarlı bir şekilde topluma aşılanması.

  eskiler daha iyi bilir. kurtlar vadisi öncesinde kazma gibi duran , eli kolu yamuk yumuk sallayan , sürekli boyun kütletip , pis burun çekişi yapan aptal tiplerden yoktu varsa da şu anki kadar değildi.

  2. kendini ifade edemeyecek derecede türkçe eksikliği veya kendini ifade etmenin yanlış olduğu kanısı bulunan bir ailede yetişmiş olması.
  kişi derdini ifade edemiyor. bu sebeple , neden böyle yapıyorsun , bunu yapmanı istemiyorum. çünkü kişisel alanımı ihlal ediyorsun ve rahatsız oluyorum diyemiyor çünkü nasıl denileceğini bilmiyor ve hayvan erkek güzellemelerinden cesaret alarak sağa sola kabarıyor.

  not : su testisi su yolunda kırılır şahsen dışarıdan çok nazik ama vurdun mu 2-3 kemik kıracak insan sayısı çok o yüzden bu tür insanlar bir yerde patlar.

  dipnot : erkek adam dediğin masaya yumruğunu vurur güzellemesi yapan kadınlar ise yine sürekli dayak yer , şiddet görür veya bir gün bu tip hanzo tipler tarafından tacize uğrayabilir.
  sözlükten de anlayabilirsiniz ki erkeklerin çoğunun karakterini kadınlar belirliyor kadınlar güçlü erkek sever , alfa erkek sever diye diye öküz ve hanzo sayısı artıyor ne yazık ki.