şükela:  tümü | bugün
  • amerika'da yaşayan ve tırcılık işi ile uğraşan bir türk abimizin kanalı. çok güzel paylaşımları, vlogları var, diksiyonu konuşması çok düzgün ve içten konuşmaları takip edilesi bir youtube kanalı.

https://www.youtube.com/…l/ucwf-wgqvdnlxuoa_xtyqcxq
  • songül karlı'nın manchester'a attığı sütyensizi ararken adama ingilizce am günü yağ...

amerika birleşik devletlerinde tır şoförlüğü yapan, gayet de kültürlü ve beyefendi bir arkadaşımız fatih yıldırım. videoların kurgusuna, montajına, editine büdütüne bayağı bayağı özen gösteren çelebi de bir insan fatih. yolu ve farı açık, bahtı güzel olsun diyorum!
  • videolarında bazen dil sürçmesi yaşadığında hemen düzeltip kendi ile dalga geçebilecek düzeyde aşmış bir arkadaş. enerjikliği, sempatikliği ve aşırı düzgün diksiyonu takdire şayan. hastasıyız.
  • "ulan allahın kamyoncusu işte, ameriga olsa nolcak" demeyin, hakkaten farklı bi adam. keyifli bir vakit geçirmelik.
  • videolarını izlerken sanki gurbetteki kankanızla sohbet ediyormuş gibi hissettiren, akıcı ve samimi (ama cıvık değil) bir anlatıma sahip amerika'da yaşayan tırcı vlogger.
  • amerika'da tir soforlugu yapan, ali can abimizin amerikan versiyonu. kendisi inanilmaz icten, samimi ve dogal oldugu icin videolarini keyifle izletiyor. yureginin guzelligi tavrina yansiyor. guzel insan bir kere.

videolari o kadar basarili ki sanki tum amerika tirlar ve tir soforleri icin dizayn edilmis izlenimi veriyor. yukleme yerleri, yollar vs hepsi tir simulasyonlarinda gorduklerinizle bire bir ayni. tircilik hayatini cok guzel yansitiyor.

allah, esi ve cocuguyla kendisine huzurlu, uzun bir hayat nasip etsin.

heyecan ve merakla yakindan takipcisiyiz.
  • son zamanlarda kara ambar kamyoncular derneğinden bir dolandırıcının kendisini üzdüğünü görmekteyiz. ilgili videoya şuradan ulaşabilirsiniz.

video'yu izleyip bahsettiği ismi belirsiz (aslında belirli) kişiyi araştırınca fatih yıldırım'ın iddialarında çok haklı olduğunu görebiliyoruz.

allah kaza bela vermesin.
  • belgesel hazırlama ve seslendirme işine de girerek çıtayı bayağı yükseltmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=f93z0qlanm8
  • abimizi birkaç aydır takip ediyorum, adam git gide kendini aşıyor. çekimler, ses kalitesi için oldukça uğraşıyor. kamera açıları, drone çekimleri harika. videoların montajını ben yapmıyorum dese de çekim açıları çok iyi. emek verdiği ortada.

10 binlerce mayl* yol giden bir adam ama sevdiği işi de yapıyor bir yandan. ailesi ile olan videoları, amerika'nın doğal güzellikleri ve amerika'daki yaşamı tatlı bir dille anlatıyor. kim bilir, belki bir gün yönetmen koltuğunda ya da bir filmde görürüz kendisini. yolu açık olsun. hem tırda, hem belgesellerinde.
  • bir kaç gündür her boş vaktimde videolarını izlerken kendimi bulduğum youtube kanalı.

(bkz: fatih yıldırım) hem kişiliği hem yaptığı işi sunuş biçimi hem de arada bir verdiği kamu spotlarıyla:) takip edilesi, videoları like'lanası bir kişi.

ulan, adam zehirledi beni ya. hayatında tır ile alakası olmayan ben, şuan deli gibi tırcı olmayı istiyorum. tır kabininde kendimi buldum, resmen tırcı olmak için yaratılmışım da haberim yokmuş. büyük şaşkınlık içerisindeyim.