şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son derece gereksiz bir arz olması nedeniyle, şimdi de içini doldurmak için kıçlarını terletemektedirler...

    televole döneminde basit bir fikirle yola çıkılmış, kadınların da ilgisini çekecek bir futbol konsepti yaratılmıştı. akabinde bir anda talep ile karşılaşınca önce televole benzerleri arkasından "oynatalım" temalı hakem programları çıktı.

    vaktiyle trt ekranlarından izlediğimiz spor stüdyosu (ki maç özetini bile nadiren verirdi) gibi gayet yeterli bir program varken, koca koca adamlar 90 dakika içinde hakikaten koşulan toplam 30 dakikalık zamanda üretilmiş 5 pozisyon için 8 saat program yapar oldular. ne olacak kardeşim? aa çok güzel maç olmuş deyip tekrarını mı izleyeceğiz maçın?

    bunlar bir yana, tema kanallarında salak saçma bir dünya program çıktı. 21 diye bir tanesi var. talk show esasen. ama zaten iki kelimeyi bir araya getiremeyen bir dünya odun topu çıkartıp, başına bir de zaten halü hazırda yeteneksiz bir sunucu koyup bunu izletmeye kalkıyorlar.

    adını sayamadığım pek çok kişiye ekmek kapısı oldu tabi bu iş. mehmet ayan bile yer bulduğuna göre ekranda, artık bitmiş demektir bu sektör.