• marmara üniversitesi: toma ve çevik kuvvet eşliğinde yeni yetme hdp ve mhp'lilerin çatışma sahası.
  • marmara iletişim: batak
  • şehir merkezinden 18 km uzakta.
  • yurdumun apartman üniversiteleri
  • odtü bir boğaziçi iki gerisini salla tabiki.
  • bazısı meslek yüksek okulu özünde ama üniversite kisvesine büründürülmüş, gereksiz yere öğrenciye bilgi depolatan, siyasi bir bölümse, devletin resmi ideolojisini tam anlamıyla pompalayan, mezun olduğunuzda ise bir boka yaramayan diplomalar veren ülkem üniversiteleridir. hayır dikkat ettim, diploma sadece yeni sınavlara girmeye hak kazandırıyor. sınav ekonomisine yeni diplomalar gerek demek ki...
    çoklukla zaman ve para kaybı ama bilemiyor ki insan? adı büyük: ü-n-i-versite. arada tek tük gerçek bir akademisyene denk geldin miydi, bir şeyler öğren, gerisini kafana takma.
    ayrıca gizli işsizliğe özel vasıflı eleman da yetiştirir, allah için, hakkını yememek gerek! sonra sistem, yönetimde vasıfsızları kilit yerlere getirir. öyle öyle geçinip gideriz...
  • marmara iletişim

batan çayları alır
  • kölelik düzeninin ayağı prangalı mektepleri. hocalardan, derslerden değil, ortamdan olumlu ne kaparsanız bahtınıza.
  • (bkz: hayal kırıklığının başkenti)

başlarken; kızlar, zengin olmak, seks, ferrari, eğlence, alkol, kızlar, seks, seks, manita.

3 ay sonra: "kirve bi çay koysana kurtlar vadisi başlayacak"

daha da sonra: "abi okulunun da mına koyucam ha, staj yeri de bulamadım. neyse şu 41at'yi kaçırmayayım ben."
  • eskişehir osmangazi üniversitesi:

+ nerede okuyosun?
    - eskişehir'de okuyorum.
    + anadolu mu?
    - osmangazi.
    + hmm. olsun ya eskişehir güzel yer.
hesabın var mı? giriş yap