şükela:  tümü | bugün
 • bu küfürleşmeleri bizimkilerin başlatmadığına 100 dolar bahse girerim. çünkü bizimkiler böyle çocukça şeylerle uğraşmazlar.

  ammaaa tahriklere de asla kayıtsız kalmadıkları için de bu video ortaya çıkmıştır.
 • nobel baris odulu'nu kapmalarini umdugum askerlerdir. savasacaksaniz boyle savasin.
 • vatan savunması yapan askerlerle, mültecilere sıcak çay servisi yapan "askerler" arasındaki tatlı diyalog. gerçi yunan askeri karşı tarafı pek tanımadığından "go fuck a goat" falan diyor. halbuki anadolu'daki yaygın pratik eşeklerle, keçilerle değil.

  edit: başlık altıma okuduğunu anlama özürlü bir arkadaş türk düşmanı ve yunan sevici tanımı girdiğinden hiç istemediğim halde bu edit kaçınılmaz hale geldi. oradaki asker ve sınırlar bir şeyleri temsil ediyor sayın gerizekalı. yunan askeri karşısındaki türk askerlerinin iki gün önce keçi siktiğini gördüğü için gidin keçi sikin demiyor, temsili söylüyor ama çomar tipolojisini bizim kadar* bilmediğinden eşek değil de keçi diyor. ve maalesef günümüzde türkiye'yi temsil eden ve kuşatan, eşek siken (boşuna mı iç anadolu çomarı diyoruz?), fırsatını bulunca o çok umursuyormuşsun gibi yaptığın tertemiz türk askerini kemerle dövüp işkence eden, çoluğa çocuğa hallenen ve hudut namustur denilen sınırları orospu bohçasına çeviren tam da bu çomar tipolojisi. sınırdaki askerleri tırnağa alan aslında ben değilim bu tipoloji işte, kapiş? bak ne güzel yunanlılar sınırlarını savunuyor demek de aynı arkadaşlara göre yunan sevicilik. ne diyelim, ne de olsa beyin bedava*.
 • adam haklı. kac gündür orta doğullu başı boşlara karşı sınırını koruyor. celik gibi sinir lazım. adamın sinirleri bozulmuş.
  hudutlarına sınır namustur diye yazıp, ülkesine herkesi sokmuş türkiye var. öteki vatanını koruyor.

  edit: bak sen sınır cekmekle tel cekmekle orası yunanistan olmuyormuş. oluyor işte. telin ötesi yunanistan. aha sıkıysa geç.
  istesede istmesede o mültecileri sınırından alacakmış. almıyor işte oğlum adam kac gündür. direniyor. sizde bön bön bakıyorsnuz. ülkenize bu mültecileri sokarken yunalılara güvendiniz. herifler. 300 sparta'lının torunu olduklarını beli ediyorlar.
  zamanında 300 kişi ile tüm doğu kavimlerini sınırdan sokmamışlardı. şimdi yine bir avuç adam tüm doğu kavimlere karşı direniyor.
  . mama kesilince sürüyü başı boş bırkan kim?
  kim köpek oluyor bu durumda. zaten mültecilerde sizin ülkenizde kalmak için gelmedi. sınırları size tuturup mültecilere yıllardır size baktırdılar. yem kesilince saldınız. ama yunanlılar set cekti. yine sap cıktı bu işin içinden
 • günümü güzelleştiren video.

  "malaka fak anan"
 • ırkçı yunan hudut görevlilerinin faşist tahriklerini içeren video. tekneleri batırarak, mültecileri donuna kadar soyup dayak atarak vatan savunması yaptıklarını iddia eden faşistlerin 1919-1923 arasında anadolu'da neler neler yaptıklarını düşünebiliyor musunuz? vatan savunması nasıl yapılır sakarya'da, izmir'de, kıbrıs'ta, kardak’ta uygulamalı bilimler dersinde anlattığımızı düşünüyordum. demek ki dersinizi iyi dinlememişsiniz. olsun, vakti zamanı gelince yine anlatırız.

  o mülteciler de siz isteseniz de istemeseniz de topraklarınıza er ya da girecek! meriç nehrinin yatağına tel örgü çekip ardına 'yunanistan' demekle oralar sizin olmuyor. bütün yeryüzü insanlara ve tüm canlılara aittir. kimse bir yerden bir yere giderken senin iznini almak zorunda değil! zaten elin afganlısının, pakisinin senin varoş ve vasat ülkende yaşamak gibi bir gayesi yok. ab seni bekçi köpeği diye dikmiş mamanı da eksik etmiyor, ondandır tüm havlaman.
 • 63 stayla tarzı diss atmak lazım.
  ılgili diss;

  "63 stayla senin ananı bacını karını kızını halanı teyzeni dayını dedeni nineni kundaktaki bebeni msn arkadaşını hüryetini cüryetini ilimini bilimini dilimini viran stili bela anana kayarak s...."
 • iki kardeşin laf dalaşıdır. sövme biçimlerimiz bile aynı.
 • hayatıma "malaka" küfrünü sokan askerler.

  yunan askeri "fuck a goat" dediğinde "send your wife" denmesi gerekirdi bence, ama kaçan mutlak bir gol pozisyonu olmuş.