şükela:  tümü | bugün
  • lbt varlık yönetim a.ş. tarafından bir süre önce satın alınan ve türkasset çatısı altında iki şirketin de tüm varlıklarıyla birleştiği varlık yönetim şirketidir.

ceo'su da hilmi güvenal'dır.
  • müşteri memnuniyetini, ticari kazançların üzerinde tutan muhatap olduğum nadir şirketlerden.
  • her kademesinde ruhsuz ve kalpsiz insanların bulunduğu, reddi miras belgesi yollanmasına rağmen hâlâ ölmüş adamın (borcu için hapis de yatmıştır) borcunu soran, veraset ilamı diye ağlayan (dosya kapanması için gerek yoktur), personelinin onuru/gururu için çok da iyi şeyler düşünmediğim şirket.

bari baş sağlığı filan dileyin, ne kadar yüzsüzsünüz.
  • ^^müşteri memnuniyetini, ticari kazançların üzerinde tutan muhatap olduğum nadir şirketlerden^^ demiş biri..
    neyin memnuniyeti. bu herifler eşkiya. devletin ellerine bir de yasal çalışma belgesi tutuşturduğu sonra da ne halt ederler diye denetlemeyi bile unuttuğu tefeciler bunlar. altı ayda bir isim değiştirirler, şirket birleşmesi diye gösterdikleri işlerle yeni adlara bürünür eşkiyalığa devam ederler ve devlet sormaz bunlara ulan ben bu bankalara borcu olanların borçlarını ödeyebilmesi için koyduğum kurallarla sana faaliyet izni verdim vatandaşımı soyasın diye değil demez. çünkü başlarında sakallı bir herif vardır görsen bi müslümandır bi müslümandır. bunlar hükümetleri gibi müslümanlığı kendilerinin icat ettiğini sanan sonra ehli sünnet ehli sünnet diye ortalarda baba hindi gibi dolaşırken hz muhammed'in bugün faizin her türlüsünü yasak ettim,ilk kaldırdığımda amcamoğlu abbasın faizidir diye yasakladığı yasaklanmış bir şeyi güya din adamıyım fetva makamıyım diye geçinen dinsiz lerden(çünkü hz rasul'ün sözünü kabul etmiyen dinsizdir) fetva alıp faizi türlü kılıflara geçirip yutturmaya çalışan sahte müslümanlardır.boşverin bunların laflarına ben öldükten sonra göreceğim bunların hallerini bakalım bu dünyadaki gibi efelenebileceklermi. zaten davacılardan biri benim. bu dünyada size bir şey yapamıyorum ama ilahi divanda on tırnağımı ümüklerinize geçireceğim.hadi şimdi goygoycularınıza buraya memnuniyet mesajları yazdırmaya devam edin.