şükela:  tümü | bugün
  • lbt varlık yönetim a.ş. tarafından bir süre önce satın alınan ve türkasset çatısı altında iki şirketin de tüm varlıklarıyla birleştiği varlık yönetim şirketidir.

ceo'su da hilmi güvenal'dır.
  • müşteri memnuniyetini, ticari kazançların üzerinde tutan muhatap olduğum nadir şirketlerden.
  • bugün bu şirket tarafından aranmışım. ekşiye göz atıp kendilerine döndüm. aramızdaki konuşma ;

b : merhaba, iyi günler. az önce beni aramışsınız.
    t : evet. finansbank'a 2250 lira kredi kartı borcunuz var.
    b : böyle bir şeyin olma ihtimali yok. zira ben zamanında finansbanka olan borcum için taahhüt verip bu yüzden cezaevine girip borcumu ödeyip cezaevinden çıktım.
    t : ha, tamam o zaman iyi günler.
    b: beni neye istinaden aradınız ? hani size finansbank mı böyle bir yetkiyi verdi ?
    t : bankanız ile irtibata geçin.

yani bu mudur ? bizimle çalışan bankanın eski müşterisi arayıp götümüzden bir borç miktarı belirleyelim, adamı rahatsız edelim mantığıyla mı çalışıyorlar ?
  • her kademesinde ruhsuz ve kalpsiz insanların bulunduğu, reddi miras belgesi yollanmasına rağmen hâlâ ölmüş adamın (borcu için hapis de yatmıştır) borcunu soran, veraset ilamı diye ağlayan (dosya kapanması için gerek yoktur), personelinin onuru/gururu için çok da iyi şeyler düşünmediğim şirket.

bari baş sağlığı filan dileyin, ne kadar yüzsüzsünüz.