• kapanış töreni var su an. az evvel rte ve hanımefendi girdiler stada. inanılmaz bir kalabalık; başbakanı gördü coştu filan. bizimkide gururla selamladı kalabalığı. sunucu başbakana övgüler yağdırdı...

neyse bir ıraklı cocuk başladı uzun havaya: "gururlanma padişahım seni beni yaradan vaaaar, yaradan vaaaaaaaarrrrr"

ehehe :) bu bir tesadüf değil. cemaatle aranın iyi olmadığını biliyoruz zaten :)
  • daha önce söylenmediğine şaşırdığım , türkçe ise olimpiyat kelimesi neden ? olimpiyat ise türkçeden olimpiyatmı olur ? diye bazı başlıklarda da sorguladığım tutmayan cia organizasyonu.

(bkz: tutmayan cia projeleri)
  • yoğun çalışmalarına rağmen türkçe'ye hakim olmayı beceremeyen necati şaşmaz'ın dereceye giremediği olimpiyat.
  • birilerinin afrikalı çocuklara türkülerimizi okutarak orgazm oldukları etkinliklerdir.
  • neden olimpiyat denildiğini anlamadığım anlamsız faaliyet.
    disk atarken türkü mü çığırıyorsun, silkme halter kaldırırken her harekette kelime mi heceliyorsun?nedir yani?
  • geçenlerde elime geçen 1 tl'nin arkasında atatürk yerine, amblemini ve yazısını gördüğümdür. şimdi ben bu parayı nasıl haracayacağım? o kadar trajikomik bir durumdayız ki buna gülemiyorum bu komik bile değil.
  • feto'cu değilim baştan söyleyeyim. feto diyorum oradan anlayın.
    benim nazarımda al recebi vur fetoya.

yalnız fetocular genel olarak akçılardan daha eğitimli ve birikimli, yani fetocular da gidince akçılar tamamen
    kendi içlerinde taş devrine döndüler,araya sıkıştırayım dedim.

olaylar çok karışık farkındayım. memleket olarak ve de cemaat-akp savaşında, yüzlerce aması var içinde bulunduğumuz durumun.

2014 yılındaki türkçe olimpiyatlarını izledim. hani şu sırık adam bunları korkutup kaçırdığı için almanya'da düzenlenen son olimpiyatlar.

islami cenahta artık mazlum duruma düşen fetocular, zalim duruma fırlayanlarsa ak hırsızlardır.
  • filipinler'den guinevere camacho'nun -masum değiliz- şarkısını söylediği organizasyondur. bu tarz olaylardan pek hoşlaşmam. ancak birkaç şarkıyla beraber bu şarkıyı da dinledim. müzikte ki eksiğimiz, sanırım güçlü bir yorum. yani doğru okumak felan değil. güçlü. bir tane bile yok buralarda.
  • kardeşim olimpiyat dedinmmiydi aklıma tayt gelir benim . dikkat ettim hiçbiri de giymiyo tayt. olimpiyat ruhuna ters şeyler var, hissediyorum. du bakalım
hesabın var mı? giriş yap