şükela:  tümü | bugün
 • izlediğiniz filmleri, izleyeceklerinizi kayıt edebileceğiniz bir site . izlediğiniz bir film aklınıza gelmiyorsa buradan kolayca ulaşabilirsiniz. film aramak ve yorumları okumakda gayet basit .

  türkçe altyazı
 • open subtitles ve subscene gibi google aramalarında ilk çıkan altyazı sitelerinde bulamadığım ingilizce altyazıları bana 2 ayrı film için buldurmuş site. bunun yanında diğer iki sayfadaki altyazı kirliliği (aynı altyazının birebir kopyasının birkaç farklı link olarak bulunması) bu sayfada yok gibi gözüküyor.

  bir diğer güzelliği ise, indireceğiniz altyazı içeriğini indirmeden görmenizi sağlayan şahane "altyazı içeriğini göster" özelliği. 5 farklı altyazı indir, hepsini unzip'le, text dosyasını aç, yan yana diz, kıyasla vs'den kurtarmış çok pratik bir özellik.

  dolayısıyla türkçe altyazı kullanmayan benim için bile bir numaralı kaynak oldu kendisi. 2018 yılında winamp kullanan arşivci bunu beğendi.
 • alanında gayet başarılı bir site. burda bulamadığım nadir altyazıları planetdp.org'da buluyorum. hala türkçeye çevrilmemiş yüzlerce dizi ve film var. keşke daha çok çevirmenimiz bu sitede olsaydı.
 • eski aktifliği ve etkinliği maalesef yok, kendi takvimlerine göre dizi yayınlanma süresi sayacı 3 gün gösterirken dizi çoktan yayınlanmış hatta bi çok yerde altyazılı olarak ulaşılabilir durumda çoğu zaman. yinede az da olsa iş yapıyor.
 • uzun yıllardır takip ettiğim kullanıcısı bulunduğum ve bana göre alanının bir numarası olan harika site. televizyon ve sinema sektörü için türkçe olarak bulunabilecek en büyük kaynak ve veri tabanına sahiptir kendileri. dizi ve film alt yazıları, gelişmiş film ve dizi arama özelliklerine ek olarak sanatçı, film ve diziler hakkında açıklamaların, görsellerin, puanlamaların ve yorumların bulunduğu efsane bir forum sitesidir. arayüzlerini uzun yıllardır korumaları, ek özellikleri göze batmayacak şekilde dizayn edebilmeleri ve kullanıcın da foruma katkı sağlaması nedeniyle her türlü övgüyü hak eden sitedir. upuzun ve başarılı yayın hayatları diliyorum. tık
 • çok güzel bir site bence ama üstüne gidiliyor olabilir.
 • (bkz: error 1005 access denied)

  ekleme: @zwiegesprach açıldığına dair mesaj iletti ve hemen vpn'nin kapatılması sonrasında denedim açılıyormuş.

  altyazı çevirileri -gönüllü bir platform olmasına rağmen- dünya devi netflix'e kıyasla oldukça kalitelidir.
 • filmler hakkında yazılan yorumları keyiflerine göre silen yöneticileri olan site.
 • girişinde robot olmadığınızı doğruladıktan sonra açılan site. ödüm bokuma karıştı amk kapandı sandım.
182 entry daha

hesabın var mı? giriş yap