şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: harbi mi?)

duyduğum an söyleyenin suratında ayakkabımın bizzat izini çıkartasım geliyor.
    samimiyetsiz.
  • (bkz: külliye)
  • peyder pey. bu ne amk. hem fakirlik hem yaşlılık hem çaresizlik hem bitirimcilik kokuyor. ahengi de sik gibi.
  • (bkz: ifrit)

üniversitedeyken prof hocamdan sık sık duyduğum kelime... artistik bir şey felan sanıyordum anlamını öğrenene kadar... sonra ben de ifrit olmaya başladım tabiii...
    kelimeye yahu hocaya değil :)
  • yaprak

yapppprağımm dendiğinde pek bir çirkin hava katıyor bulunduğunuz ortama
  • "yok bi'şey."

ifrit oluyorum bu pasif agresiflere. lan belli ki var bi'şey ki soruyoruz n'ooldu diye? yok bi'şeymiş. iyi boğul kendi çukurunda o zaman! halla hallaaa!
  • yozlaştırılmış sözcük ve tamlama şekilleri veya dile ait yerleşik ve de belirli anlam içeren bir kelime olmayıp, uydurulmuş ve yaygınlaşarak giderek kalıplaşmış ünlemsileri de dahil edebilirim. mesela: kıps gibi oha gibi. ve yine aşağıda ilk aklıma gelen birkaç adet başka antipatik şey de var. bunları kullananlarda kesinlikle ar duygusundan eser miktar bulunmadığını düşünüyorum.

diyolla
    candır
    yağuşuklu veya yahuşuklu (sözde yakışıklı diyecek amk gerzeği. sanıyor ki sempatik oldu. )
    sevdicek
    sıkıntı yok ...(tek kelime değil ama acayip gıcık)
    ek: taktik maktik yok bam bam bam ...(senin ben var ya! taa ebeninkine basayım)
  • sevdicek +1
  • çok pardon da bence açık ara amdır. o ne öyle ya? çok çirkin geliyor.
  • (bkz: tayyip)