şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: olan) ... ... olan ... ... olan ... ... olaaaa..

böyle ucuz ucuz cümleleri bağlama çabasına girmiş tiksindiren bir şey. ne zaman kullanmak zorunda kalsam yarım saat olansız olurunu düşünüyorum. cümle içinde olan olmuş zaten sen ne diye sonradan gelip ortalığı kızıştırmaya çalışıyorsun? bak işte bir de buna fitil oluyorum. cümle yapısı soru işaretini gerektiriyor ama ben o cümle için bir cevap beklemiyorum. soru işaretini koymazsan bu sefer de nokta çok sırıtıyor.

neticede zor bir dille yaşıyoruz. çıkar öyle arada antipatik kelimeler ama hepsi kuzucuklarımız bizim.
  • türkçe olmayanlar olsa da benim için şunlardır:

(gündelik kullanımdaki iğrençlikler de diyebilirmişiz listeye.)

hede
    bro
    cano
    kezban
    bilader
    yaran...

devamı gelir.
  • sürekli birbirine kardeşim diye hitap eden insanlar neticesinde ortaya çıkan kelime.

(bkz: kardeşim)
  • türkçe karşılığı olsa da ingilizce ve diğer dillerden aşırılan, türkçeye yakışmayan kelimelerdir.
    (bkz: dilemma)
    (bkz: refüze etmek)
    ...
  • "şey" tabi ki. dağarcığınızın gelişmesini engeller. zira cümle içinde bilmediğiniz veya aklınıza gelmeyen her türlü sözcüğün yerine kullanabilirsiniz.
  • dilimizde en sevilmeyen kelimedir.

kişiden kişiye değişir.. misal benim en nefret ettiğim kelime çiğ kelimesidir, ama şu şekilde kullanılınca: "bacım, biz çiğ adam değiliz!"

bir de kelime olmasa da afı küfü değil kalıbından tiksinirim, hem de ağır tiksinirim..

zöge: şunu kötüleyen arkadaşın ruh halini gerçek anlamda sorgulamak istiyorum.. çiğ kelimesini anan mı icat etti arkadaşım??
  • (bkz: aşkım)
    (bkz: bebeğim)
    (bkz: bitanem)

öylesine nefret ettim ki ne birisine söylemek ne de birisinden duymak istiyorum..
  • (bkz: homurdanmak)

nedense bu kelimeye öyle gıcığım ki, anlatamam. ne pis bir şeysin lan sen!
  • (bkz: elalem)
  • eyvallah, bilader, hemşerim, gözüm, birtanem, sevdicek, vb.