şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
6513 entry daha
  • tl bakiyem yetmesine rağmen 3 defa satın almayı denediğim 40 liralık bir paketi bakiye yetersiz diyerek reddediyor, 4. denemede talebini aldık işlemin gerçekleştiğinde sana bilgi vereceğiz mesajı atıyor. aradan 3 saat geçiyor paket hala hattıma tanımlanmış değil. ve bu arada fizy'den müzik dinlediğim için mobil veri açıkken whatsap'tan yanlışlıkla tek harflik bir mesaj gönderiyorum. tl bakiyemden "10 lira" evet yanlış duymadınız tam "10 lira" o anda tuzla buz oluyor. 10 lira gidince satın almak istediğim ancak turkcell'in vermediği 40 liralık paketi satın almak için bu sefer gerçekten bakiyem yetersiz hale geliyor. ben de arkadaştan 2 lira para transferi yapmak zorunda kalıyorum. 2 lira para transferine de "3 lira" evet yanlış duymadınız tam "3 lira" hizmet bedeli alıyor.
    bu soygun değil de nedir? kısa gecenin karı değil mi turkcell? uykum kaçtı lan sizin yüzünüzden yapacağınız işe tüküreyim. ağzımı bozduracaksınız sonunda!
  • 1 saate yakın süredir adsli fiberi gsm servisi çalışmayan operator. operatorlerin bir bir çuvalladığı zamanlardayız.
22 entry daha