• şöyle bişeymiş

http://www.superonline.net/…r/dort-dortluk-paketler

ama benim için şöyle bişey oldu

(bkz: #64956960)
  • 6 aydır faydalandığım ve şaşırtıcı şekilde memnun kaldığım kampanya. *

ekleme: ankara, istanbul gibi büyükşehirde değil, kendini büyükşehir sanan fiberin f'sinin olmadığı bir yerde yaşıyorum. burada telefon olarak vodafone ve avea berbat çekiyor! mecburen turkcell kullanmak zorundasınız. ha ara ara ses gitsin, net yavaş olsun bana fark etmez diyorsanız diğer ikisini kullanabilirsiniz.

internet için turk telekom ya da vodafone kullanabilirsiniz. ama eğer bu kampanya ile kıyaslarsanız turkcell + superonline olarak, diğerlerine göre oldukça hesaplı oluyor (turk telekom daha hesaplı ama kalitesi berbat).

özet; saçma sapan yorum sıçmadan önce biraz düşünmek lazım.
  • dört koldan silkemişler veya dört kollu ile eşek cenneti temalı espiriler akla getiren kampanyamsı
  • gsm:
    10gb mobil internet
    1000dk konuşma + turkcelle sınırsız
    1000sms
    platinum ayrıcalıkları
    fizy,lifebox,dergilik
    ev internet:
    25mbit platin sınırsız ve/veya 50mbit 200gb fiber/vdsl internet

toplamda 149tl.
    ayda 30tl civarı avantajlı tek tek almaya göre. yılda 360tl yapar.
  • ensar vakfı ile olan yakın ilişkisi nedeniyle isterse bedava hizmet versin asla kullanmayacağım operatör. mevzu sadece ensar vakfı meselesi de değil, artık mevcut yönetimleri değişmedikçe, özgür kız günlerine dönmedikçe yanından bile geçmem.
  • bu paketin bitiminde, başka pakete geçerseniz son ayı 2 kez fatura ediyorlar.

hem turkcell hem de superonline, derdini marko paşaya bile anlatamıyorsun.

iki farklı firma gibi davranıp topu birbirlerine atıyorlar.
  • internet sitesinde, hesabım uygulamasında ve başka hiçbir yerde yeni geçiş yapanlar için olduğu ya da ikinci kez kullanılamayacağı yazmamasına rağmen, ikinci kez faydalanamadığınız kampanya. ticaret hukukuna göre bu adamlar satışa çıkardıkları malı satmaktan kaçınıyorlar şu an. başka tarife bulmaya da üşeniyorum.
hesabın var mı? giriş yap